czteroplamka

Zapisy obserwacyjne hodowli mrówek to cenne źródła informacji którym warto się dzielić. Oto nowy dział "Dzienniki Hodowlane". :-)

Moderatorzy: slodkie_ciacho, Moderatorzy

janekMrówczarz
Posty: 112
Rejestracja: pt 14 cze, 2019

wt 17 wrz, 2019

Cześć, wczoraj wysłałem posta z zapytaniem jaka to mrówka. Niestety nie dostałem odpowiedzi której oczekiwałem wie pare godzin patrzyłem w internecie co to może być. Tetaz cztając lekturę szkolną popatrzyłem jeszcze raz na tą mrówkę i dostrzegłem wcześniej niewidoczne planki na odwłoku charakterystyczne dla czterokropki!!! Słyszałem dużo o tej mrówce bardzo mi sie podobała ale wiedziałem że jest bardzo rzadka więc nie szukałem jej specjalnie. Ale teraz gdy mam tak świetną mrówkĘ nie wiem co robić. Mam samą królową robotnic anitym bardziej poczwarek nie znajde więc co mam robić. Czy mogę ją adoptować na jakimś pospolitym gatunku typu Lasius niger albo Tetramorium caespitum ?
prosiłbym o jak najszybszą i jak najprecyzyjniejszą odpowiedż.

Z góry dzięki,
:D Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony śr 04 mar, 2020 przez janekMrówczarz, łącznie zmieniany 1 raz.
Sam zrobiłem sobie większość krzywd, które odczułem
Awatar użytkownika
slodkie_ciacho
Posty: 1491
Rejestracja: sob 23 cze, 2018
Kontakt:

śr 18 wrz, 2019

1. Nie ten dział.
2. Tytuł "Eeeee...." naprawdę "wiele" mówi :?
3.
janekMrówczarz pisze: wt 17 wrz, 2019 Czy mogę ją adoptować na jakimś pospolitym gatunku typu Lasius niger albo Tetramorium caespitum ?
Nie sądzę.
janekMrówczarz
Posty: 112
Rejestracja: pt 14 cze, 2019

śr 18 wrz, 2019

okej dzięki :D
Sam zrobiłem sobie większość krzywd, które odczułem
Awatar użytkownika
srebrny
Posty: 1191
Rejestracja: śr 16 lip, 2014
Kontakt:

śr 18 wrz, 2019

Janku określ lepiej temat
Natan koz
Posty: 18
Rejestracja: wt 03 mar, 2020

wt 03 mar, 2020

Możliwe żeby zadoptowała poczwarki lub larwy inego gatunku ale niczego nie obiecuje.
ODPOWIEDZ