porady i inne do wszystkich moich dzienników

Zapisy obserwacyjne hodowli mrówek to cenne źródła informacji którym warto się dzielić. Oto nowy dział "Dzienniki Hodowlane". :-)

Moderatorzy: slodkie_ciacho, Moderatorzy

Awatar użytkownika
ursusgryzli
Posty: 104
Rejestracja: śr 03 lip, 2019

czw 27 sie, 2020

to dział do moich dzienników (tak dziennik o Manica nie miał go od początku :lol: ) no ale jak jest to korzystajcie do woli!

link do dziennika Manica rubida
link do dziennika Nieokreślonej królowej
Ostatnio zmieniony pn 07 gru, 2020 przez ursusgryzli, łącznie zmieniany 1 raz.
pasjamrowek
Posty: 57
Rejestracja: pn 08 cze, 2020

pt 23 paź, 2020

wklejenie linku? to proste!
1. kliknij w pasek z linkiem
2. wciśnij ctrl i c
3. wejdź na stronę twojego starego dziennika
4. opublikuj nowy post, w kturym napiszesz np. "oto link do mojego dziennika", a potem wciśniesz "ctrl i v" i link wklejony.
Awatar użytkownika
ursusgryzli
Posty: 104
Rejestracja: śr 03 lip, 2019

sob 24 paź, 2020

pasjamrowek pisze: pt 23 paź, 2020 wklejenie linku? to proste!
1. kliknij w pasek z linkiem
2. wciśnij ctrl i c
3. wejdź na stronę twojego starego dziennika
4. opublikuj nowy post, w kturym napiszesz np. "oto link do mojego dziennika", a potem wciśniesz "ctrl i v" i link wklejony.
mi chodziło o to np ze słodkie ciacho daje inne dzienniki i jak klikniesz to działa jak zwykły link (a o normalnych linkach m osie zapomniało :oops: )
Awatar użytkownika
slodkie_ciacho
Posty: 1491
Rejestracja: sob 23 cze, 2018
Kontakt:

ndz 25 paź, 2020

Witam.
pasjamrowek pisze: pt 23 paź, 2020 4. opublikuj nowy post, w kturym napiszesz np. "oto link do mojego dziennika", a potem wciśniesz "ctrl i v" i link wklejony.
:wtf: :szczena:
ursusgryzli pisze: sob 24 paź, 2020 mi chodziło o to np ze słodkie ciacho daje inne dzienniki i jak klikniesz to działa jak zwykły link
Nie wiem czy to masz na myśli ale...
W polu edycji tekstu postu wpisujesz sobie jakiś tekst który ma być linkiem i zaznaczasz go kursorem, następnie klikasz ten element zaznaczony na zielono:
przykład.png
Po pierwszym "url" wstawiasz znak = i z paska adresu kopiujesz link do którego ma być odnośnik, teraz w polu edycji wygląda to tak:
przykład2.png
A w praktyce tak:
Link do Twojego dziennika
:)
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
ursusgryzli
Posty: 104
Rejestracja: śr 03 lip, 2019

ndz 25 paź, 2020

slodkie_ciacho pisze: ndz 25 paź, 2020 Witam.
pasjamrowek pisze: pt 23 paź, 2020 4. opublikuj nowy post, w kturym napiszesz np. "oto link do mojego dziennika", a potem wciśniesz "ctrl i v" i link wklejony.
:wtf: :szczena:
ursusgryzli pisze: sob 24 paź, 2020 mi chodziło o to np ze słodkie ciacho daje inne dzienniki i jak klikniesz to działa jak zwykły link
Nie wiem czy to masz na myśli ale...
W polu edycji tekstu postu wpisujesz sobie jakiś tekst który ma być linkiem i zaznaczasz go kursorem, następnie klikasz ten element zaznaczony na zielono:
przykład.png
Po pierwszym "url" wstawiasz znak = i z paska adresu kopiujesz link do którego ma być odnośnik, teraz w polu edycji wygląda to tak:
przykład2.png
A w praktyce tak:
Link do Twojego dziennika
:)
Pozdrawiam
ooooo dzięki wielkie już lecę zrobić update + linki
ODPOWIEDZ