Moje pierwsze formikaria

Jak karmić i zapewnić właściwe warunki mrówkom w formikarium.

Moderatorzy: slodkie_ciacho, Moderatorzy

Tarty
Posty: 62
Rejestracja: sob 02 mar, 2013

pn 04 mar, 2013

A jeszcze o jedno spytam. Te formikaria są dla Ciebie, czy dla dzieciaków?
Marzena
Posty: 42
Rejestracja: czw 17 sty, 2013

pn 04 mar, 2013

Dla całej rodzinki :) Oczywiście Maksymilian jak na razie tylko ogląda, mąż pomagał robić formi zanim sama się odważyłam, karmienie, przeprowadzki i ratowanie w nagłej potrzebie oczywiście na mojej głowie- córka lubi owady ale mrówki jej nie lubią i zawsze gryzą, nawet nigerka na dzień dobry ją szczypnęła :)
Marzena
Posty: 42
Rejestracja: czw 17 sty, 2013

czw 07 mar, 2013

Jako że zostało mi sporo materiałów, a mam zapytania o możliwość zrobienia formi, oferuję wykonanie takiego jak moje czy podobnego, wg życzenia zainteresowanego, proporcja arena-gniazdo, rozkład komór i korytarzy, z kątownikiem czy bez, piaskowane czy nie- jak ktoś będzie chciał. Ponieważ kupowałam wszystkiego duże ilości, to nie wiem ile to może kosztować, dlatego myślę że uczciwie będzie jeśli ktoś przedstawi życzenia, ja zrobię, wycenię i jak się będzie podobać to weźmie a jak nie to się nie obrażę (wystawię na allegro najwyżej :wink: ). Mam szyb na kilkanaście sztuk, siatki 3m2 !, gipsu 25kg, więc wcale bym się nie obraziła gdyby szło to wykorzystać i odzyskać cześć kasy :mrgreen:
Awatar użytkownika
geb88
Posty: 1968
Rejestracja: pt 20 paź, 2006
Lokalizacja: Warszawa, Malbork

czw 07 mar, 2013

to wrzucaj ofertę do targu :) po jakimś czasie pójdzie all, bo ładne i konkurencyjne by były
Nie ma głupich pytań. Bywają tylko głupie odpowiedzi, więc pytaj śmiało :)
Newbie's Defender
O mnie |Blog o hodowli mrówek|Blog Temnothorax corticalis|Blog Leptothorax acervorum|Opowieść Camponotus herculeanus
Tarty
Posty: 62
Rejestracja: sob 02 mar, 2013

czw 07 mar, 2013

No właśnie. Lepiej jest zrobić i podać na tacy gotowe, niż czekać na klientów. Oni najpierw musza być zainteresowani, by coś kupić..
A konkurencyjne są, więc popyt będzie.
Marzena
Posty: 42
Rejestracja: czw 17 sty, 2013

pt 08 mar, 2013

Aj, zawsze lepiej wiedzieć jakie gniazdo ktoś chce, wtedy tylko cena może nie pasować a nie jeszcze nie wiadomo co :wink:
Chciałam wyrobić materiały, te które się niszczą z czasem jak silikon, gips. Za dużo grzebania przy tym żeby robić na większą skalę, tym bardziej gdybym chciała żeby były konkurencyjne to do rozmiaru 15x30 to bez zarobku praktycznie, konkurencyjnie i z zarobkiem to dopiero by mogło być 30x50cm :wink:
Ale jak będę czasowa to z chęcią porobię, jeśli będą kogoś takowe cieszyć, to mi będzie miło, a wiadomo że młodzież chciałaby ładne a kasy ciągle mało :mack: :D
I na razie na luźne nie będzie czasu bo mam wstępnie chętnych na 3 :) na antmanii
ODPOWIEDZ