Przesiedlenie

Jak karmić i zapewnić właściwe warunki mrówkom w formikarium.

Moderatorzy: slodkie_ciacho, Moderatorzy

Pawcioo
Posty: 1
Rejestracja: wt 17 lis, 2020

wt 17 lis, 2020

Witam , chciałbym przesiedlić swoje mrówki do większego formikarium ale ze wzgledu na moje warunki poprzednie formikarium dogrzewalem matą grzewcza , i z tad moje pytanie ,, Czy pod nowe formikarium wystarczy mi moja stara mata ktora obejmoje pol podłoża z nowym formikarium czy musze dokupić kolejna mate by ogrzewac cale formikarium ,, Gdyby wystarczyla mi tylko moja mata to dogrzewac arene , gniazdo czy pół areny pół gniazda?
Awatar użytkownika
slodkie_ciacho
Posty: 1491
Rejestracja: sob 23 cze, 2018
Kontakt:

śr 18 lis, 2020

Witam.
Pawcioo pisze: wt 17 lis, 2020 Witam , chciałbym przesiedlić swoje mrówki do większego formikarium ale ze wzgledu na moje warunki poprzednie formikarium dogrzewalem matą grzewcza , i z tad moje pytanie ,, Czy pod nowe formikarium wystarczy mi moja stara mata ktora obejmoje pol podłoża z nowym formikarium czy musze dokupić kolejna mate by ogrzewac cale formikarium ,, Gdyby wystarczyla mi tylko moja mata to dogrzewac arene , gniazdo czy pół areny pół gniazda?
Popraw pisownię, używaj sprawdzania błędów w przeglądarce.
Po pierwsze podaj gatunek :) Skoro ma to być przesiedlenie to nie trzeba podgrzewać obu, w końcu mają się przenieść. Chyba nigdy nie należy podgrzewać całego gniazda, ani całej areny, mrówki powinny mieć gradient zarówno temperatury jak i wilgotności-żeby mogły wybrać czy chcą mieć cieplej/chłodniej czy wilgotno/sucho.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
KitApple
Posty: 274
Rejestracja: wt 28 kwie, 2020

śr 25 lis, 2020

Pawcioo pisze: wt 17 lis, 2020 Witam , chciałbym przesiedlić swoje mrówki do większego formikarium ale ze wzgledu na moje warunki poprzednie formikarium dogrzewalem matą grzewcza , i z tad moje pytanie ,, Czy pod nowe formikarium wystarczy mi moja stara mata ktora obejmoje pol podłoża z nowym formikarium czy musze dokupić kolejna mate by ogrzewac cale formikarium ,, Gdyby wystarczyla mi tylko moja mata to dogrzewac arene , gniazdo czy pół areny pół gniazda?
Chcemy ci pomóc, ale podaj dokładniejsze dane - : gatunek, wielkość koloni itp.
:?:
ODPOWIEDZ