Jakby ktoś robił prezentację lub film o mrówkach...

Mrówki to nie wszystko! Na inne tematy też można pogadać ;)

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Jeremi
Posty: 1014
Rejestracja: pt 12 sty, 2007
Kontakt:

śr 25 kwie, 2007

Jeśli ktoś z was ma zainteresowania typu robienie filmów czy coś w tym stylu i chciałby wykazać się to zaprawszam na http://www.festival.ovh.org .
Ja w tamtym roku startowałem z kolegą robiąc animację komputerową( oczywiscie momenty były video z reala) i przegraliśmy z jakimś studentem z Poznania właśnie w tej kategorii. Fajnie by było jakby ktoś zrobił jakąś podróż krótką o mrówkach, ponieważ oryginalność oraz dobre przedstawienie tematu też jest bardzo dobrze punktowana przez jury.

PS. Przedziałów wiekowych nie ma, więc spokojnie. Strone robił Deomon czyli mój kolega z klasy.
Awatar użytkownika
Mrówkolew
Posty: 1132
Rejestracja: pt 10 lut, 2006
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

czw 26 kwie, 2007

Ale to musi być graficzne? Nie może być sam dźwięk?
Awatar użytkownika
Jeremi
Posty: 1014
Rejestracja: pt 12 sty, 2007
Kontakt:

czw 26 kwie, 2007

hm... sam dźwięk to nie zabardzo... w końcu to festiwal sztuk wizualnych więc... na stronce masz kategorie i kryteria. Jeśli macie ciekawą okolicę to mozecie zrobić np. trzyminutowy film... naprawdę różne prace przysyłają.

PS. Co do pytania czy to może być sam dźwięk to popytam się.
Deomon
Posty: 1
Rejestracja: pt 27 kwie, 2007

pt 27 kwie, 2007

Sam dźwięk nie przejdzie. Ewentualnie możesz go dać na nasze forum, albo po prostu zrób do niego teledysk. Często takie prace też przysyłają, chociaż niestety najbardziej liczy się obraz. O mrówkach naprawdę można nakręcić całkiem niezłe filmy lub stworzyć animację lub chociażby nawet prezentację w PowerPoincie o mrówkach zrobić. Niepisaną tradycją festiwalu są wyróżnienia za walory edukacyjne więc warto spróbować :wink:
http://www.festival.ovh.org - Festiwal Sztuk Wizualnych
Awatar użytkownika
Jeremi
Posty: 1014
Rejestracja: pt 12 sty, 2007
Kontakt:

sob 05 maja, 2007

Czyli mam rozumieć, że nikt się nie podjął zadania?
Awatar użytkownika
Jeremi
Posty: 1014
Rejestracja: pt 12 sty, 2007
Kontakt:

sob 26 maja, 2007

OK! Juz po festiwalu. Filmy powiem szczerze były średnie, ale i tak chciałbym byc na miejscu wygranych, ale nic nie robiłem( oprócz tego, że prowadziłem ). Zapraszam za rok na IV edycję.
Awatar użytkownika
Jeremi
Posty: 1014
Rejestracja: pt 12 sty, 2007
Kontakt:

ndz 23 wrz, 2007

Co sądzicie o tej krótkiej prezentacjina rozpoczęcie festiwalu?

A tu praca tego samego autora.
ODPOWIEDZ