Zarabianie w internecie

Mrówki to nie wszystko! Na inne tematy też można pogadać ;)

Moderator: Moderatorzy

Reeno
Posty: 136
Rejestracja: wt 15 sty, 2008
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

ndz 02 mar, 2008

Jakby ktoś chciał sobie troszke dorobić to zapraszam na stronke

Nie wchodza w gre oczywiscie miliony, ale przy odpowiednim zaangazowaniu idzie zarobic kilka stowek miesiecznie, a przy mniejszym nawet ta stowka raz na 2 miesiace cieszy ;)

W razie jakichkolwiek problemow oczywiscie moge pomoc ;)
Awatar użytkownika
ehx-ray
Posty: 223
Rejestracja: czw 12 kwie, 2007
Lokalizacja: Warszawa

ndz 02 mar, 2008

Czy to na prawdę działa? Tak szczerze...
Czy jak to po prostu samo działa to ta 100 wpadnie raz na dwa miesiące ?
Ile ty na tym zarabiasz?
pozdro
Reeno
Posty: 136
Rejestracja: wt 15 sty, 2008
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

ndz 02 mar, 2008

Ja dopiero zaczynam, ale znajomy zarabia i to sporo. Kwestia solidnego podejscia do tematu. Jak samo chodzi na jednym komputerze to nie wiele z tego jest. Zeby naprawde na tym zarabiac, trzeba polecac program znajomym. Za kazdego poleconego dostajemy co miesiac 100% jego ilosci punktow, czyli kazdy polecony to tak jakby nastepny komputer z odpalonym programem dla Ciebie. Przy 100 osobach zarabia sie okolo 2-3 tys zl miesiecznie. To jednak nie takie proste zdobyc tyle osob, ale z drugiej strony troche sie postarac dla dosc dobrej kasy to chyba warto ;)

Ogolnie troche lipa, ze program jest po francusku, ale na mojej stronie dokladnie opisalem jak go zainstalowac i uruchomic, wiec jakby sie ktos zdecydowal to nie powinno byc problemow, ale w razie czego wiecie gdzie mnie szukac ;)
asak
Posty: 230
Rejestracja: czw 17 sie, 2006

ndz 02 mar, 2008

Jak długo komputer musi być włączony by otrzymać np. jeden punkt?
Ile wart (euro) jest taki punkt?
ogon__
Posty: 846
Rejestracja: śr 11 lip, 2007
Lokalizacja: Kraków

ndz 02 mar, 2008

Tego typu programy to taka komputerowa wersja rozdawania ulotek. I efekty są podobne - z ulotek powstają góry śmieci na chodnikach, a z takich programów często powstaje SPAM, tfu, tfu.
Awatar użytkownika
RedX
Posty: 112
Rejestracja: pt 05 paź, 2007
Lokalizacja: Częstochowa

ndz 02 mar, 2008

A czy nie uzbieram punktów wartych 15 euro, i nie będę mógł ich zamienić na kase to czy przepadną? Zainteresowało mnie to, tylko muszę namówić rodziców żeby założyli konto PayPal, a to nie będzie takie proste. Poza tym można wybrać język Angielski (tak mi się zdaje z instrukcji instalacji Reeno), co dla niektórych będzie ułatwieniem :D
[img]http://aycu35.webshots.com/image/48394/2002100794070209548_rs.jpg[/img]
Reeno
Posty: 136
Rejestracja: wt 15 sty, 2008
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

ndz 02 mar, 2008

@ASAK:
"Jak długo komputer musi być włączony by otrzymać np. jeden punkt?
Ile wart (euro) jest taki punkt?"
Jeden punkt jest naliczany za wyswietlenie jednej reklamy, a reklamy zmieniaja sie co 20-40s, czasami co minute. Ale jak juz napisalem, samemu za duzo nie wyjdzie, ale jakbys mial 10 poleconych to mozna powiedziec ze jeden pinkt nalicza sie co 2-4s ;)
1000 pkt to okolo 6-10 euro centow, i z tendencja przeliczania caly czas rosnie.

@OGON__: Nie wysylam tego kazdemu na pw, napisalem mysle w odpowiednim dziale i zachecam do dyskusji tylko zainteresowanych, nikomu nic nie narzucam ;). Sam wiem, ze mozna na tym zarobic, wiec jak ktos ma ochote poswiecic na to troche czasu to po prostu pomoge ;)

@RedX:
"A czy nie uzbieram punktów wartych 15 euro, i nie będę mógł ich zamienić na kase to czy przepadną?"
Punkty masz na koncie dozywotnio, nigdy nie znikaja i wymieniasz kiedy chcesz. Nawet jak sformatujesz kompa, to odzyskujesz konto 4 cyfrowym kodem, ktory podajesz przy rejestracji i masz punkty spowrotem.
BTW: mozesz juz zaczac grac i zbierac punkty a PayPAl zalozyc jak bedziesz miec 18 lat, do tego czasu Nazbiera Ci sie na wyprawke z haty :D
Awatar użytkownika
RedX
Posty: 112
Rejestracja: pt 05 paź, 2007
Lokalizacja: Częstochowa

ndz 02 mar, 2008

To pomogę Ci Reeno ;) prześlij mi tylko na gg opis jak i co mam zrobić żebyś dostawał 100% tego co ja mam :D
[img]http://aycu35.webshots.com/image/48394/2002100794070209548_rs.jpg[/img]
Reeno
Posty: 136
Rejestracja: wt 15 sty, 2008
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

ndz 02 mar, 2008

Dzieki, po prostu wszystko krok po kroku jak jest napisane na stronie nic wiecej. I w razie problemow to jestem pod GG :)
bzyx1
Posty: 459
Rejestracja: sob 16 gru, 2006
Lokalizacja: Poznań

ndz 02 mar, 2008

Reeno, a ty kiedyś już wypłacałeś z tego kasę?
Awatar użytkownika
Scytal
Posty: 318
Rejestracja: pn 22 paź, 2007
Lokalizacja: Gliwice

ndz 02 mar, 2008

dokladnie, zawsze jest pieknie to pierwszej "wyplaty"
myslalem ze ludzie juz sobie dali z tym spokoj 3, 4 lata temu, ale jak widzę pomysl odradza sie
http://www.erepublik.com/en/referrer/Elczikeno - na nudę
Reeno
Posty: 136
Rejestracja: wt 15 sty, 2008
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

ndz 02 mar, 2008

Jak juz pisalem, ja dopiero zaczynam, ale moj znajomy wyplaca (tzn w sumie on trzyma na PayPalu, ale kase ma).

Na prosbe z PW daje link jak wyglada ten program na pulpicie link

Jest to ten prostokacik reklamowy u gory.
asak
Posty: 230
Rejestracja: czw 17 sie, 2006

ndz 02 mar, 2008

Na linuksa ni ma tego?
Reeno
Posty: 136
Rejestracja: wt 15 sty, 2008
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

ndz 02 mar, 2008

niestety nic mi nie wiadomo o wersji pod linuxa
Awatar użytkownika
gn
Posty: 872
Rejestracja: sob 06 maja, 2006
Lokalizacja: Dobrogoszcz
Kontakt:

pn 03 mar, 2008

Nie warto się w to bawić. Opłaca się mieć dobrą stronę, wielu oglądaczy i reklamy. Przykład starego serwisu żyjącego tym sposobem to reporter.pl - strona Majgiera - weterana internetu. Wygrał kiedyś konkurs z nagrodą wyjazd do usa. Pamiętam jego początki. Zbudował pierwszą bazę wiedzy z różnych specjalistami. Do tej pory nie ma czegoś na tym poziomie zaangażowania ludzi jak tamta baza. Nie ma tego dawngo zaangażowania.

Spedia i inne sposby na zarabianie pojawiły się później. Zarabiają zawsze pierwsi. Potrzebni są zadowoleni aby napędzać ten biznes. Ci co zarobili (dostali pierwsze czeki) potwierdzali słuszność zbierania punktów aż do poziomu w którym wypłacają. Byłem nielicznym z tych co dostali czek ze spedii. Wielu rezygnowało wcześniej niż dozbierali punkty. Do tego przelicznik się zmienił, zmienił się baner, który wykrywał na ile kliknięcia na stronach są ludzkie. Szkoda na takie zabawy zdrowia. Lepiej zbierać puszki po piwie - więcej można zarobić. :-)
zielczi
Posty: 262
Rejestracja: pt 02 lis, 2007
Lokalizacja: Warszawa

pn 03 mar, 2008

tez bawilem sie w platne maile,klikanie w reklamy i wyswietlanie banerow-zenada. Za to 3 miesiace po uruchomieniu swoejej strony w internecie dostalem przelew od google na 250USD za reklame.
Reeno
Posty: 136
Rejestracja: wt 15 sty, 2008
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

pn 03 mar, 2008

No sory chlopaki, ale lekko przesadzacie... rozumiem, ze mieliscie jakies tam doswiadczenia z tym zwiazane, ale zauwazmy ze to nie jest zadne klikanie w linki czy odbieranie maili. Przeczytajcie u mnie na stronie dzial "Sekret" to zrozumiecie o co chodzi, po prostu 90% ludzi nie wie jak do tego podejsc i
sa obrazeni na caly swiat, ze zostal oszukani bo za wolno to idzie.

Zastanowcie sie... jakby nie przynosilo to nikomu zyskow to tego juz w ogole by nie bylo, a istnieje od ponad 5 lat.

To nie jest dla ludzi, ktorzy mysla ze zarobia 2000zl w tydzien, ale dla takich, ktorzy chca sobie dorobic a z czasem zaczac zarabiac.

W dziale "Sekret" wyjasnilem jak podejsc do sprawy. Nikomu nie narzucam, tylko oferuje mozliwosc. Ale prosze juz bez tych tekstow, ze te firmy oszukuja i nie wyplacaja itd... jeszcze raz podkreslam, ze jedni potrafia sie tym zajac... inni nie.

Mysle ze nie ma sensu dalej nad tym dyskutowac, kto chce skorzysta, kto nie to nie i tyle ;)
Awatar użytkownika
Zordon
Posty: 237
Rejestracja: pt 29 cze, 2007

wt 04 mar, 2008

E, to klasyczna Piramidka. Ktoś tam na szczycie zarobi a reszta to pionki co nic nie dostaną.
asak
Posty: 230
Rejestracja: czw 17 sie, 2006

śr 05 mar, 2008

A mnie to nie działa, bo gdy klikam (po wpisaniu danych) w "ACTIVATE MY ACCOUNT" nic nie dzieje się. Co zrobić?
ODPOWIEDZ