Najnowsze hity filmowe za darmo, przez neta!

Mrówki to nie wszystko! Na inne tematy też można pogadać ;)

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
RedX
Posty: 112
Rejestracja: pt 05 paź, 2007
Lokalizacja: Częstochowa

sob 12 kwie, 2008

Czyli krótko o moim najnowszym (chociaż znam tą stronkę już od kilku dni) odkryciu. Tutaj link. Od siebie dodam, ze ogólnie filmy są bardzo dobrej jakości, mimo iż zdarzają się gorsze. Jedynym wymaganiem jest znajomość angielskiego. No i niektóre filmy wymagają jakiegoś tam programiku, ale często są wersje bez tego wymogu. Pytanie tylko: jak oni ominęli prawa autorskie? Ano rzecz jest prosta... ta stronka to jest jakby jedna, wielka wyszukiwarka filmów/części filmów na serwisach typu youtube itp.

Zachęcam do oglądania!

P.S.
Tylko nie zapomnijcie o mrówkach ;)
[img]http://aycu35.webshots.com/image/48394/2002100794070209548_rs.jpg[/img]
Awatar użytkownika
SmoodeR
Posty: 400
Rejestracja: ndz 27 sie, 2006
Lokalizacja: ok. Gliwic

ndz 13 kwie, 2008

mmmmm... filmyyyy :twisted: to jest to co Tygryski lubia najbardziej :D w przerwach pomiedzy karmieniem mrówek oczywiscie :P
sprawdzilem 4 filmy na szybko no i niestety trafilem na wszystkie w oplakanych wersjach CAM :( ale nie spisuje jeszcze stronki na straty, dodalem do ulubionych napewno sie przyda ;-)
Awatar użytkownika
RedX
Posty: 112
Rejestracja: pt 05 paź, 2007
Lokalizacja: Częstochowa

ndz 13 kwie, 2008

Gdzieś 1/3 filmów jest w takiej wersji, ale jeżeli napaliłeś się na jakiś film to obejrzysz go nawet w takiej wersji ;)

A tak przy okazji polecam:
"Step Up 2: The Streets" - muzyczno-taneczny
"Diary of the Dead" (mogą być problemy z 2 częścią filmu) - bdb horror
"Battle for Haditha" - wojenny, moim zdaniem jeden z lepszych!
"I am Legend" - wyj... film! (chociaż pewnie większość z was widziała)
[img]http://aycu35.webshots.com/image/48394/2002100794070209548_rs.jpg[/img]
zielczi
Posty: 262
Rejestracja: pt 02 lis, 2007
Lokalizacja: Warszawa

ndz 13 kwie, 2008

po co sie bawic w takie rzeczy? to i tak tylko dla tych ktorzy perfekcyjnie znaja angielski
Zarejstrujcie sie na torrenty.org
chodzby takie hity jakie wymienione byly wyzej
"Step Up 2: The Streets"
"I am Legend"
sciagnalem juz ponad miesiac temu
Awatar użytkownika
Jeremi
Posty: 1014
Rejestracja: pt 12 sty, 2007
Kontakt:

ndz 13 kwie, 2008

Na torrentach to czasami trafiają się filmy przed premierą :lol: Ale nie propagujmy piractwa, jeśli ktoś będzie chciał znaleźć film w Polsce za friko to wie, gdzie szukać.
Awatar użytkownika
RedX
Posty: 112
Rejestracja: pt 05 paź, 2007
Lokalizacja: Częstochowa

ndz 13 kwie, 2008

zielczi pisze:to i tak tylko dla tych ktorzy perfekcyjnie znaja angielski
Ja znam angielski na przeciętnym poziomie a i tak wiem o co chodzi w filmie...
Zarejstrujcie sie na torrenty.org
chodzby takie hity jakie wymienione byly wyzej
"Step Up 2: The Streets"
"I am Legend"
sciagnalem juz ponad miesiac temu
Ja z tej stronki, a właściwie z torrenów z tej stronki ściągam tylko gry. Wiem, że to po prostu złodziejstwo, ale co zrobic gdy nigdzie nie można kupić gierki, a jest na torrentach? A wracając do tematu... stronka którą podałem umożliwia oglądanie filmów bez konieczności ściągania ich. Oczywiście jeżeli taki hit jak "i am legend" spodobał mi się, to poszedłem do sklepu i go kupiłem (właściwie nie poszedłem - allegro ;) ), po to żeby mieć... no ale cóż, jak kto woli!
Jeremi pisze:Na torrentach to czasami trafiają się filmy przed premierą
Filmy czasami, ale gry... Assassins Creed na które czekam już kilka miechów było na torrentach pół roku przed premierą na PC...
[img]http://aycu35.webshots.com/image/48394/2002100794070209548_rs.jpg[/img]
Awatar użytkownika
Albert
Posty: 1129
Rejestracja: sob 13 maja, 2006
Lokalizacja: Radom/Warszawa SGGW

pn 14 kwie, 2008

Step up 2... do bani...
I am legend... do bani...

Ale nic nie przebije najgorszego filmu wszech czasów, takiej swoistej ekranowej kaszanki... Doomsday 2012.... no chyba ze ten film zapowiada koniec świata kinematograficznego.... nie oglądajcie.... strata czasu, efekty jak sprzed 20 lat.... akcja wartka niczym w toalecie.... nieoczekiwane zwroty akcji które są nieoczekiwane do 15 minut przed zwrotem.... dno totalne dno....

Ja obejrzałem.... żałuje.... mea culpa... mea maxima culpa...
rzepa żepa ziepa ziepa
Awatar użytkownika
Zordon
Posty: 237
Rejestracja: pt 29 cze, 2007

pn 14 kwie, 2008

[quote="Albert
I am legend... do bani...
[/quote]
Akurat na tym filmie sprawdzałem jak ta strona działa. :-)

Oczy boją bo doświeżanie filmu jest może z 10 klatek na sek albo i mniej. Na upartego można obejrzeć ale tylko w małym okienku a nie na pełny ekran. Oni chyba działają na tej zasadzie, że jak ktoś zobaczy to po kilku takich filmach pójdzie do normalnej wypożyczalni. :)
Awatar użytkownika
Mrówkolew
Posty: 1132
Rejestracja: pt 10 lut, 2006
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

pn 14 kwie, 2008

Albert pisze:le nic nie przebije najgorszego filmu wszech czasów, takiej swoistej ekranowej kaszanki... Doomsday 2012....
Nieee... najgorszy film jaki widziałem to ,,Mordercze mrówki" czy jakoś tak.

A najlepsze filmy to oczywiście polskie komedie, których na tej stronce nie znajdziecie :P
Polecam:
Poranek Kojota
Chłopaki Nie Płaczą
Dzień Świra
Testosteron
Killer
bzyx1
Posty: 459
Rejestracja: sob 16 gru, 2006
Lokalizacja: Poznań

pn 14 kwie, 2008

Mrówkolew pisze:A najlepsze filmy to oczywiście polskie komedie, których na tej stronce nie znajdziecie Razz
Czas surferów :D
Awatar użytkownika
Albert
Posty: 1129
Rejestracja: sob 13 maja, 2006
Lokalizacja: Radom/Warszawa SGGW

pn 14 kwie, 2008

To ja dodam od siebie:
Nie ma róży bez ognia
Żona dla Australijczyka
Poszukiwany poszukiwana
Miś
Sprawa się rypła
Kogel mogel
40 latek
Zmiennicy
Alternatywy 4
rzepa żepa ziepa ziepa
beaker
Posty: 93
Rejestracja: sob 10 lis, 2007
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

pn 14 kwie, 2008

bzyx1 pisze: Czas surferów :D
film był do bani :)
Kokony F.fusci pilnie kupię.
Awatar użytkownika
geb88
Posty: 1968
Rejestracja: pt 20 paź, 2006
Lokalizacja: Warszawa, Malbork

pn 14 kwie, 2008

a i ode mnie, co gorsza będę :P

Nie lubię poniedziałków (mi się dziś sprawdziło)
Kingdom of Heaven- za stroje i realia
Final fantasy the spirits within - za wspaniałe efekty 3D i zresztą opowieść również.
"This is no coutry for old men " braci Cohen- dostał parę oscarów (byłam na nim w kinie na parę godzin przed galą oscarową.. słusznie nagrody dostał, a najlepsze w całości zaskakujące zakończenie :D :D )


Najgorsze wpadki 100u lecia ostatnich 2-3 lat:
-Eragon -..... (odnoszę wrażenie, że widz co książki nie czytał, nigdy nie dowie się co w niej było i jaka była fabuła) totalnie sklecony na prędce i dla kasy, nie warto!
-Beowulf - marna przeróbka oryginału, a legendy nie wspomnę.. efekty 3d mizerne.. na miarę Shreka.. ale można pooglądać dla odmóżdżenia.
-Mgła - scenariusz powtarzany kilkakrotnie-"coś we mgle za domem", tym razem w supermarkecie.. film wzbudza salwy śmiechu :D
-ykhm.... -10000BC /10000p.n.e. - Największe badziewie jakie w życiu we fragmentach oglądałam.. w 2 dni facet (jakiś h. naendrtaliensis) pokonuje Europę wzdłuż i wszerz za jakąś babą. Znano wtedy budowę statków i tkactwo-> żagle.... Piramidy zbudowano więc również 12000 lat temu, a nie do 5 tyś pne (kiedy pojawiały się jakiekolwiek 'piramidy') przy pomocy mamutów (na pustyni?! oswojone?! ginący zachodniosyberyjski naonczas gatunek...) Biegają uzbrojeni w żelazo Zulusi (żelazo pojawia się ok. 1 tyś pne.)...... Płakać się chce.
Dla pragnących zgłębić temat- krótki artykuł :D http://archeowiesci.wordpress.com/2008/ ... -naprawde/
Ostatnio zmieniony wt 15 kwie, 2008 przez geb88, łącznie zmieniany 2 razy.
Nie ma głupich pytań. Bywają tylko głupie odpowiedzi, więc pytaj śmiało :)
Newbie's Defender
O mnie |Blog o hodowli mrówek|Blog Temnothorax corticalis|Blog Leptothorax acervorum|Opowieść Camponotus herculeanus
Awatar użytkownika
RedX
Posty: 112
Rejestracja: pt 05 paź, 2007
Lokalizacja: Częstochowa

pn 14 kwie, 2008

Na Mgiele ;) byliśmy z klasą...polewka była niezła... skąd takie wysokie oceny recenzentów ten film dostał to ja nie wiem...

A teraz zabieram się za odświeżanie pamięci... oglądam Final fantasy. Pamiętam jak pierwszy raz widziałem te film. Myślałem że to prawdziwi aktorzy do czasu aż zobaczyłem te "duchy" i się skapłem że to animacje komputerowe... nigdy nie zapomnę tego uczucia :D
[img]http://aycu35.webshots.com/image/48394/2002100794070209548_rs.jpg[/img]
beaker
Posty: 93
Rejestracja: sob 10 lis, 2007
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

wt 15 kwie, 2008

Co prawda to prawda, takze bylem z klasa na mgle, beznadzieja straszliwa.

Z mojej strony, kino Jarmusha , Burtona (sweeney todd byl cienki).
Ulubiony film, Pulp Fiction :wink:
Pozdrawiam

PS Motór tez był fajny.
Kokony F.fusci pilnie kupię.
ODPOWIEDZ