Łza się w oku kręci...

Mrówki to nie wszystko! Na inne tematy też można pogadać ;)

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
geb88
Posty: 1968
Rejestracja: pt 20 paź, 2006
Lokalizacja: Warszawa, Malbork

pn 05 sty, 2009

xXLukasXx pisze:pamiętam że moje pierwsze coś to był twór "konsolopodobny" ruskiej produkcji :) (najbardziej utkwiły mi w pamięci gra z supermanem gdzie trzeba było coś z budkami telefonicznymi zrobić, inna to było skakanie jakąś żabą i jedzenie much póki się nie ściemniło[...] :D

pamięęętaam to ! kuzyństwo miało! ale to było życie.. a w zasadzie jego brak! każda impreza rodzinna i się ścigaliśmy jakimiś ludkami , a la platformówka :D
Nie ma głupich pytań. Bywają tylko głupie odpowiedzi, więc pytaj śmiało :)
Newbie's Defender
O mnie |Blog o hodowli mrówek|Blog Temnothorax corticalis|Blog Leptothorax acervorum|Opowieść Camponotus herculeanus
Awatar użytkownika
xXLukasXx
Posty: 238
Rejestracja: pn 07 lip, 2008
Lokalizacja: Jawor / Wrocław
Kontakt:

pn 05 sty, 2009

Tej gry nie pamiętam, w każdym razie ta "konsola" była czarna i miała kartridż zamontowany na stałe xD
Aha... pamiętam też jak tato do pracy zakupił amigę 1500, to mogłem ją pomieć chwile w domu - grałem w jakąś platformówkę, że się tornada puszczało, i zawsze na końcu każdego poziomu była prosta na której się rowerkiem jechało :P
Co do czarno-bursztynowych ekranów to mi się teraz przypomniał komputer kuzyna - to był tego typu co poziomo ustawione pudło jest pod monitorem :P Jedyną grę jaką na to pamiętam była rozgrywka jakimś kotem, który skakał po śmietnikach itp itd i przed psem uciekał xD I miał do niego taki czarno-bursztynowy ekran ;)
www.clonk.glt.pl
www.n00bskie-studio.xt.pl
www.gravitysim.glt.pl
serdecznie zapraszam :)

Moje mrówki:[i]Lasius niger, flavus, emarginatus[/i]
Awatar użytkownika
killy9999
Posty: 503
Rejestracja: śr 28 maja, 2008
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

pn 05 sty, 2009

A kto grał w Syndicate? To dopiero był klimat :)
Pamiętam jeszcze Desert Strike i Jungle Strike. UFO: Enemy Unknown (o którym już wcześniej wspomniałem) było jedną z lepszych gier w jakie w życiu grałem.

Dziwne, że jeszcze nikt nie wspomniał Prince of Persia.

geb >> Stunts też pamiętam, najfajniejsze było budowanie własnych torów :)
[url=http://rozplatajactecze.blogspot.com/]http://rozplatajactecze.blogspot.com/[/url] - Mój blog. Kilka słów o nauce
[url=http://www.last.fm/user/killy9999/?chartstyle=audioscrobbler][img]http://imagegen.last.fm/audioscrobbler/artists/killy9999.gif[/img][/url]
Awatar użytkownika
geb88
Posty: 1968
Rejestracja: pt 20 paź, 2006
Lokalizacja: Warszawa, Malbork

pn 05 sty, 2009

killy9999 pisze:Syndicate
killy9999 pisze:Prince of Persia
mieliśmy, graliśmy :D (tzn. ja i starsze rodzeństwo)
a ze Stuntsa do tej pory muzyczkę pamiętam, na piszczaku wbudowanym w PC :D
Co tam jeszcze było? B17, HoMM1, StreetFighter, Kajko i Kokosz-polska przygodówka!, jakiś "neandertal" latający w śmigłowcu i wożący ludzi z piętra na piętro-super, Dune2, HandPL,Warcraft 1 i 2,SimFarm, symulator myśliwca też jakiś F coś, TransportTycon - do tej pory jeszcze da się grać i wciąga :D, Simcity... i n innych :D :mrgreen:
Nie ma głupich pytań. Bywają tylko głupie odpowiedzi, więc pytaj śmiało :)
Newbie's Defender
O mnie |Blog o hodowli mrówek|Blog Temnothorax corticalis|Blog Leptothorax acervorum|Opowieść Camponotus herculeanus
Awatar użytkownika
Orn
Posty: 612
Rejestracja: pn 24 wrz, 2007
Lokalizacja: Gdynia

pn 05 sty, 2009

geb88 pisze:jakiś "neandertal" latający w śmigłowcu i wożący ludzi z piętra na piętro-super

To "Ugh!", grałem w to na informatyce ;) podobnie jak w stunts i ganja farmer;)
Awatar użytkownika
geb88
Posty: 1968
Rejestracja: pt 20 paź, 2006
Lokalizacja: Warszawa, Malbork

pn 05 sty, 2009

taaaak! to było Ugh!
No to dalej! instalujemy emulatory i gramy :P
Nie ma głupich pytań. Bywają tylko głupie odpowiedzi, więc pytaj śmiało :)
Newbie's Defender
O mnie |Blog o hodowli mrówek|Blog Temnothorax corticalis|Blog Leptothorax acervorum|Opowieść Camponotus herculeanus
Awatar użytkownika
xXLukasXx
Posty: 238
Rejestracja: pn 07 lip, 2008
Lokalizacja: Jawor / Wrocław
Kontakt:

pn 05 sty, 2009

killy9999 pisze:Syndicate [...] Desert Strike [...] Prince of Persia.
grałem w to wszystko na amidze :) Jungle Strike, nie wiem czy to to, ale była taka gra widziana z boku, że się ratowało jakiś rozbitków czy coś.
Poza tym też jakieś samoloty były, również z boku widziane, to pamiętam że strzelać nie potrafiłem ;P

O, i jeszcze pamiętam też grę z wing w tytule, latało się amerykańskim myśliwcem, i niszczyło japońskie statki, bazy i samoloty :D
www.clonk.glt.pl
www.n00bskie-studio.xt.pl
www.gravitysim.glt.pl
serdecznie zapraszam :)

Moje mrówki:[i]Lasius niger, flavus, emarginatus[/i]
Awatar użytkownika
Albert
Posty: 1129
Rejestracja: sob 13 maja, 2006
Lokalizacja: Radom/Warszawa SGGW

wt 06 sty, 2009

A ja mam pegasusa i taki kardridż że na nim jest 169 in 1 czyli mario, tanksy, Galaxy, GALAGA, mario, tanksy, mario kanalarz <takie cos ze z rur na gorze planszy wylazily żółwie, kraby i złaziły na doł i trza było przeżyć> donkey kong i ózne wariacje np: mario super szybki lub tanksy co scianyi były z serduszek :D.

Kompa z win 3.11 mam nadal, a na nim wyscigówki <jakies F4 costam costam, da sie grać na dwóch>, mario jakistam. Dysk całe 512 Mb.


A gierki to takowe: Kajo i Kokosz, Robbbo <ukochana> z hasłami do gry w spejalnej książce, Polanie 1 <klasyka> i wiele innych m. in. te co gebowa wymieniła.
rzepa żepa ziepa ziepa
sodek
Posty: 706
Rejestracja: czw 21 sie, 2008
Lokalizacja: Europe

wt 06 sty, 2009

ten Mario kanalarz to była klasyka po prostu :) cały czas w to grałem pamiętam nawet ze chyba do 17 poziomu doszedłem :D

tak mi sie zachciało grac ze sobie z neta ściągnąłem ta grę :) :D
[img]http://img132.imageshack.us/img132/1904/177b.gif[/img]
Awatar użytkownika
geb88
Posty: 1968
Rejestracja: pt 20 paź, 2006
Lokalizacja: Warszawa, Malbork

wt 06 sty, 2009

haha :D na kompie to nie to samo ;/
Nie ma głupich pytań. Bywają tylko głupie odpowiedzi, więc pytaj śmiało :)
Newbie's Defender
O mnie |Blog o hodowli mrówek|Blog Temnothorax corticalis|Blog Leptothorax acervorum|Opowieść Camponotus herculeanus
ODPOWIEDZ