Giełda - Świętochłowice

Mrówki to nie wszystko! Na inne tematy też można pogadać ;)

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Harnaś
Posty: 1428
Rejestracja: śr 30 lip, 2008
Lokalizacja: Kraków/Wadowice
Kontakt:

pt 06 mar, 2009

TCP pisze: Witam
Ostatecznie ustaliłem date następnej naszej giełdy na 28.03.2009 ( sobota )
Stoły co prawda bedziemy rozkładać w nocy ale jakoś damy radę w powiększonym składzie.
Cena metra bieżącego stolika 20 zł ,na jeden metr wchodzi jedna osoba.
Wejściówki 5 zł przedsprzedaż tylko na hurtowni w Świętochlowicach na ul.Przemysłowej 1 ( dojazd od ul. Uroczysko )mapa dojazdu do hurtowni znajduje się także na stronie www.hurtownia-animals.pl
Zapraszam
Witold Plucik

PS.
Prawdopodobny termin następnej giełdy to 06.06.2009r.
Adres źródła
Możecie się wypowiadać kto będzie. Może macie coś do sprzedania/kupienia? Ja na 95% będę.

[ Dodano: Sob 07 Mar, 2009 ]
Mogę wziąć ze sobą Formice sp. z Kanady, Królowa, 3 robo + kilka poczwarek i dużo larw. Do giełdy na pewno będzie parę robotnic. Interesuje mnie wymiana za małe kolonie (Królowa + 5-20 robo):
Camponotus, Myrmica rubra, Messor.
Lub większe kolonie(Królowa + 30-50 robo):
Formica fusca, cinerea.
Jeżeli ma ktoś również do sprzedania/wymiany większe kolonie ciekawych (wyżej wymienionych i nie tylko) gatunków mogę zamienić się za większą kolonie Formica sp. z Kanady, Królowa 7 robo + kilka poczwarek i dużo wyrośniętych larw.
Dam jeszcze zdjęcia robo zrobione w Kanadzie.
Obrazek
Obrazek
Edit 08.03.09r.
Ostatnio zmieniony ndz 08 mar, 2009 przez Harnaś, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Obrazek
MAĆKO
Awatar użytkownika
Pumba
Posty: 200
Rejestracja: sob 13 gru, 2008
Lokalizacja: Bydgoszcz

sob 07 mar, 2009

Ja muszę namówić tatę i przyjadę. Ojciec pracuje w soboty, ale mam nadzieję, że da się coś załatwić z szefem ^^

[ Dodano: Wto 24 Mar, 2009 ]
Czy ktoś tam oprócz nas będzie? Ja tu załatwiam z kim pojechać do Świętochłowic z Bydgoszczy i dostać chociaż jedną królową L. niger a tam nikogo ma nie być?

To jak? Kto mi przywiezie chociaż jedną królową L. niger? Jakoś się spotkamy. A zabulić to ja będę musiał za dojazd wystarczająco -.-
ODPOWIEDZ