Ograniczenia

Mrówki to nie wszystko! Na inne tematy też można pogadać ;)

Moderator: Moderatorzy

Bartas
Posty: 12
Rejestracja: śr 05 lip, 2006

czw 06 lip, 2006

Kurcze mam od dawna taki problem, że nie potrafie się ograniczyć w przypadku hodowli zwierząt. Za każdym razem gdy kupię nowe zwierze, mówię sobie, że to jest już ostatnie i więcej nie będe kupował przynajmniej nie w w najbliższych latach. Ale nigdy nie moge utrzymać swojego postanowienia na dłużej :oops:
Kurcze to jest strasznie trudne, tymbardziej, że teraz dochodzą mrówki :wink:
A jak to jest w waszym przypadku? Macie coś takiego jak ja?
deZOO
Posty: 135
Rejestracja: pt 14 paź, 2005
Lokalizacja: Wrocław

czw 06 lip, 2006

Mrówek nigdy dość :D ciągle pojawia się coś nowego, ale ostatnio rozdaje nadwyżki znajomym, którzy chcieliby spróbować sił w hodowli mrów.
zibi entomo
Posty: 27
Rejestracja: czw 22 cze, 2006
Lokalizacja: Mikołów, Borowa Wieś
Kontakt:

czw 06 lip, 2006

Hej

oojjj ja też coś o tym wiem ciągle sobie obiecuję że to już wystarczy a ostatnio kupiłem jaja liśćca...:oops:

a mam już całe mnóstwo chrząszczy 13 gatunków w różnych stadiach straszyki i patyczaki, liśćce(jaja) ślimaki Achatina achatina( doczekałem się około 300 jaj) 2 rosiczki i jedną muchołówkę

moja żona też jest chora na to samo:)
tylko u niej to się objawia w gryzoniach:) miała szczura, ma świnki morskie rodowodowe długowłose 5szt (peruwianki) kilka dni temu było ich osiem :D do tego doszedł królik (baran), i mastomysz...
a mieszkanie mamy 35 m2 :D :D :D a oczekujemy jeszcze na Psa:) Duży Golden retriwer który będzie pomagał nam w domu

myślę że każdy hodowca to ma zaczyna się bardzo niewinnie a kończy się nie wiem czym bo ja nie z kończyłem :D
www.zibi.entomo.pl
Awatar użytkownika
Mrówkolew
Posty: 1132
Rejestracja: pt 10 lut, 2006
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

czw 06 lip, 2006

A ja marzę o tym żebu mieć jedną ale porządną kolonię. Coś jak Radek - Pheidolle palidulla 3 tysiące :D. Chociaż dążę do tego aby te klasztorne królowe które teraz posiadam osiągnęly podobny stan ;)

Pozdrawiam!
smerfetka
Posty: 9
Rejestracja: ndz 04 cze, 2006
Lokalizacja: Gliwice

czw 06 lip, 2006

Ech... Ja w lutym postanowiłam kupic pierwsze "dziwne" zwierzątko.... były to modliszki, które doszły do mnie na koniec lutego... Obecnie rodzine dorobili mi w pokoju półkę na terraria i musiałam zrezygnować z akwarystyki... W ciągu tych paru miesięcy dorobiłam się 5 pająków 7 modliszek, 2 gat. mrówek (ale tylko 1 kolonia), straszyków nawet nie zamieżam liczyć... i zamieżam za jakiś czas kupić sobie węża, właśnie mam jednego na przechowanie... Możemy do tego dodać jeszcze psa, kot i pracę w zoologicznym...
Awatar użytkownika
Albert
Posty: 1129
Rejestracja: sob 13 maja, 2006
Lokalizacja: Radom/Warszawa SGGW

pt 07 lip, 2006

No cześć...
J zaczynałem od akwarystyki, potem mialem papugi, żółwie, traszki, żaby i kota. Ale one wszystkie albo zdechły, albo uciekły, albo je wypusciłem, albo mi rodzice wypuścili a potem taki tekst "Myslałam/łem że sobie pobiega/polata i wróci..." :x Teraz mam gekona bo dostałem na 18-tke, rybki bo żal zlikwidować i mrówki bo... nie wiem. Jeszcze cztery tygodnie temu nie miałem żadnej a teraz... mam 7 gatunków w 14-stu koloniach/klasztorach :twisted: . Zobaczymy na czym skończe... może nosorożec?

Ps: Wpadło mi do głowy że na przyszła wiosne zlikwiduje akwarium i złapie sobie królowa trzmiela i zamieszka mi w pustym zbiorniku :D
<ale jestem zachłanny>
rzepa żepa ziepa ziepa
ODPOWIEDZ