duch adolfa hitlera ??

Mrówki to nie wszystko! Na inne tematy też można pogadać ;)

Moderator: Moderatorzy

kozi1000
Posty: 67
Rejestracja: czw 06 paź, 2011

śr 02 lis, 2011

był hallowin i się fajnie bawiłem z koleżankami i dziewczyną , koło domu powiedziałem adolfie hitlerze brzybądz i się pośmialiśmy , poszliśmy do domku i oglądaliśmy film ,za ścianą nagle usłyszałem płacz dziecka każdy usłyszał , cofnęliśmy film i nic nie było żadnego płaczu , więc poszliśmy to odwołać fajnie było wszystkie laski mnie przytuliły , od 2 dni czuje coś dziwnego że ktoś koło mnie stoi , boję się proszę o pomoc


PS: 3 słowa a tak dużo znaczą
Awatar użytkownika
Harnaś
Posty: 1428
Rejestracja: śr 30 lip, 2008
Lokalizacja: Kraków/Wadowice
Kontakt:

czw 03 lis, 2011

Niestety takiego ciężkiego przypadku nie potrafię rozwiązać. Może powinieneś się skontaktować z egzorcystą? Serio. :|
A tak nawiasem to na następny raz wywołuj Kopalińskiego albo jakiegoś innego co słowniki pisał. Jego obecność przynajmniej odbije się z pożytkiem dla twojej polszczyzny i oszczędzi niektórym zdrowia.
Obrazek
Obrazek
MAĆKO
kozi1000
Posty: 67
Rejestracja: czw 06 paź, 2011

czw 03 lis, 2011

Zrobiłem małe odpędzanie i nic , ide do franciszkana on mi pomoże

ps: już po wszystkim
kozi1000
Posty: 67
Rejestracja: czw 06 paź, 2011

ndz 06 lis, 2011

a jednak wróciło nie wiem co zrobić , chyba pójdę do egzorcysty
zeoloog
Posty: 246
Rejestracja: śr 01 cze, 2011
Lokalizacja: Kostrzyn / Słubice

śr 09 lis, 2011

Powodzenia :wink: nie chciałbym być prześladowany a co dopiero przez ducha :o
Wszystko zaczyna się od marzeń............................ i zazwyczaj na nich się kończy
ARTUR83M
Posty: 217
Rejestracja: ndz 06 cze, 2010
Lokalizacja: Sanok

pn 14 lis, 2011

Tak to jest jak dzieci biorą się za rzeczy które nie powinny a ogólnie całe halloween to jedne wielkie demoniczne święto .
Fajnie to wygląda jak to niby chrześcijanie biorą w tym udział a potem do kościółka w niedziele.
Obecnie Polska:
Formica sanguinea

Obecnie świat:
Pachycondyla apicalis

W zainteresowaniu:
Myrmecia pavida
Awatar użytkownika
Harnaś
Posty: 1428
Rejestracja: śr 30 lip, 2008
Lokalizacja: Kraków/Wadowice
Kontakt:

pn 14 lis, 2011

Popieram Artura.
kozi1000, napisz jak to się skończy bo jedynie to mnie trzyma przed usunięciem tego tematu. :p
Obrazek
Obrazek
MAĆKO
antwito
Posty: 248
Rejestracja: ndz 09 paź, 2011

pn 14 lis, 2011

Harnaś, nie usuwaj. Będzie dla innych "opętanych". :lol:
Dziennik moich gmachówek: viewtopic.php?f=38&t=5376
kozi1000
Posty: 67
Rejestracja: czw 06 paź, 2011

sob 19 lis, 2011

Więc tak u egzorcysty nie byłem , ale wruciłem tam gdzie wywoływałem go i zaczełem to odpędzaćz kolegami wszyscy w tym samym momęcie usłyszeli szepty i uciekli ale ja zostałem z koleżanką i to odpędziliśmy , udało się




ps jeśli ktoś ma własną chistorię niech opowie
Awatar użytkownika
Ciocia Lilith
Posty: 336
Rejestracja: czw 03 gru, 2009
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

sob 19 lis, 2011

Ciekawa chistoria. Może spróbuj zorganizowac sobie krzyż, naręcza czosnku, świece i osinowy kołek, po czym wyjdź na zewnątrz (oczywiście o północy, bo wtedy jest najmhroczniej), zapal 5 czarnych świec w kole (Tak by tworzyły pentagram) i growlem wypowiedz magiczne zaklęcie. Wtedy duch odejdzie...


Strasznie mnie drażni, kiedy gówniarze bawią się w rzeczy, które mogą wywołać nieopisane konsekwencje. Duchy istnieją i nie przeszkadzają nam, ale kiedy bezpodstawnie zakłócisz ich wieczny spokój, to tak Ci sie dobiorą do pampersa, że co noc będziesz obsrany ze strachu właził mamusi pod kołdre.

Polecam lekturę: http://forumzn.katalogi.pl/Nasze_prze%C ... ie-f5.html
Awatar użytkownika
Harnaś
Posty: 1428
Rejestracja: śr 30 lip, 2008
Lokalizacja: Kraków/Wadowice
Kontakt:

sob 19 lis, 2011

Aaaa za tą chistorię te duchy powinny ci zrobić "jesień z pampersa średniowiecza".
Lilith, ja bym tam nie ryzykował. Jak dla mnie wszelkie pentagramy działają raczej przywoławczo na duchy niż odpędzająco.
Obrazek
Obrazek
MAĆKO
Awatar użytkownika
Ciocia Lilith
Posty: 336
Rejestracja: czw 03 gru, 2009
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

sob 19 lis, 2011

Oj tam, już nie pamiętasz jak łaziliśmy razem po grobowcach i macaliśmy 500-letnie zwłoki? :D To był dopiero Hardcore.
Awatar użytkownika
Harnaś
Posty: 1428
Rejestracja: śr 30 lip, 2008
Lokalizacja: Kraków/Wadowice
Kontakt:

sob 19 lis, 2011

Zaprawdę to było bardzo ekscytujące doznanie. :naglowie:
Wszakże byliśmy pod protekcją Zakonu Braci Mniejszych.
Obrazek
Obrazek
MAĆKO
zeoloog
Posty: 246
Rejestracja: śr 01 cze, 2011
Lokalizacja: Kostrzyn / Słubice

ndz 20 lis, 2011

Ciocia Lilith i Harnaś -- yy rzeczywiście hardcore. :lol: :wink:
Wszystko zaczyna się od marzeń............................ i zazwyczaj na nich się kończy
Awatar użytkownika
Drwal
Posty: 815
Rejestracja: pt 29 sty, 2010
Lokalizacja: Katowice

czw 05 sty, 2012

Od kiedy skończyłem 20 lat nie wierzę w duchy, jednorożce, Odyna, Czarownice, Jezusa, Mikołaja itd. itp. (no może trochę w Nurgla) Dzięki temu żaden mnie nie nawiedza i nie prześladuje :-D
główny maruda
Awatar użytkownika
Harnaś
Posty: 1428
Rejestracja: śr 30 lip, 2008
Lokalizacja: Kraków/Wadowice
Kontakt:

czw 05 sty, 2012

Drwal, masz trochę racji. Od nadmiaru wiedzy można czasem postradać zmysły tak jak to było z pewnym Samotnikiem z Providence. ;)
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
Obrazek
Obrazek
MAĆKO
kozi1000
Posty: 67
Rejestracja: czw 06 paź, 2011

ndz 11 mar, 2012

więc jak to się skończyło , znalazłem pełno rzeczy o odpędzaniu ducha i przetestowałem zee 100 takich ;p aż znalazłem parę klientów którzy chcieli bym odpędził im jakieś duchy :DDD no dobra jak Załęczem odwoływać tego ducha z mojego domu to poczułem taką ulgę to już nie było to co kiedyś ten strach ehhh teraz jak chodzę spać to mam święty spokój ;) ważne ze wszystko się dobrze skończyło
Awatar użytkownika
Szacho
Posty: 122
Rejestracja: czw 26 sty, 2012

ndz 11 mar, 2012

Ciocia Lilith pisze:Oj tam, już nie pamiętasz jak łaziliśmy razem po grobowcach i macaliśmy 500-letnie zwłoki? :D To był dopiero Hardcore.
opowiedz dokładniej bo mnie zaciekawiło, szukaliście relikwii czy co??? czy leżała kostka z kurczaka pod płotem cmentarza??? :obiad:

Pozdrawiam :D

edit:
co do zdania o duchach to mam identyczne jak Lilith; gadałem se z księdzem i najgorsze jest to, że zabawy w wywoływania z dzieciństwa dają czasem efekty dopiero po kilku latach
Obrazek

"To za mało, jeśli na to ciebie stać
Trzeba znacznie więcej, więcej z siebie dać"
antwito
Posty: 248
Rejestracja: ndz 09 paź, 2011

pn 12 mar, 2012

Szacho pisze:
Ciocia Lilith pisze:Oj tam, już nie pamiętasz jak łaziliśmy razem po grobowcach i macaliśmy 500-letnie zwłoki? :D To był dopiero Hardcore.
opowiedz dokładniej bo mnie zaciekawiło, szukaliście relikwii czy co??? czy leżała kostka z kurczaka pod płotem cmentarza??? :obiad:

Pozdrawiam :D

edit:
co do zdania o duchach to mam identyczne jak Lilith; gadałem se z księdzem i najgorsze jest to, że zabawy w wywoływania z dzieciństwa dają czasem efekty dopiero po kilku latach
A potem jest tylko płacz, bo ma się życie zas**** przez głupią zabawę. :roll:
Dziennik moich gmachówek: viewtopic.php?f=38&t=5376
kozi1000
Posty: 67
Rejestracja: czw 06 paź, 2011

śr 14 mar, 2012

A czemu efekt jest po paru latach ¿? bo duch musi zebrac odpowiednią ilośc energi z otoczenia lub z TWOJEGO STRACHU
Awatar użytkownika
Szacho
Posty: 122
Rejestracja: czw 26 sty, 2012

czw 15 mar, 2012

kozi1000 pisze:A czemu efekt jest po paru latach ¿? bo duch musi zebrac odpowiednią ilośc energi z otoczenia lub z TWOJEGO STRACHU
bo ja wiem??? pooglądaj sobie trochę filmów typu "egzorcyzmy Emily Rose" i "egzorcyzmy kogoś tam"

Pozdrawiam :D
Obrazek

"To za mało, jeśli na to ciebie stać
Trzeba znacznie więcej, więcej z siebie dać"
Awatar użytkownika
Ciocia Lilith
Posty: 336
Rejestracja: czw 03 gru, 2009
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

pn 16 kwie, 2012

Szacho, taaaakie tam grobowce w Starym Krakowie.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Miałam wstawić zdjęcie siebie, macającej czaszkę, ale niektórzy by mnie zjedli.
Awatar użytkownika
kamiklo
Posty: 1307
Rejestracja: wt 07 lip, 2009
Lokalizacja: Ropica Polska

wt 17 kwie, 2012

Te zdjęcia z katakumb klasztoru prawda? Tylko nazwy nie pamiętam. Co do czaszki to na mnie takowa wrażenia nie robi :p
Zdobyć przyjaźń kota nie jest rzeczą łatwą. Nie lokuje on swych uczuć nierozważnie: może zostać waszym przyjacielem, jeśli jesteście tego godni, ale nigdy waszym niewolnikiem.
Awatar użytkownika
pawelllQwE
Posty: 2572
Rejestracja: pn 01 wrz, 2008
Kontakt:

wt 17 kwie, 2012

Pokaż to zdjęcie z macadłem ;)
Awatar użytkownika
gn
Posty: 872
Rejestracja: sob 06 maja, 2006
Lokalizacja: Dobrogoszcz
Kontakt:

wt 17 kwie, 2012

nie pokazuj! :)
http://formicopedia.org
ODPOWIEDZ