Co dziwnego przytrafiło Ci się podczas łowów?

Mrówki to nie wszystko! Na inne tematy też można pogadać ;)

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
geb88
Posty: 1968
Rejestracja: pt 20 paź, 2006
Lokalizacja: Warszawa, Malbork

ndz 25 mar, 2012

Witam! i pytanie jak w ,temacie: co dziwnego przytrafiło Ci się podczas łowów na mrówki?
Myślę tu o reakcjach innych ludzi, własnych odczuciach, zwiewaniu upatrzonych okazów etc.

No więc? :)
Nie ma głupich pytań. Bywają tylko głupie odpowiedzi, więc pytaj śmiało :)
Newbie's Defender
O mnie |Blog o hodowli mrówek|Blog Temnothorax corticalis|Blog Leptothorax acervorum|Opowieść Camponotus herculeanus
Awatar użytkownika
Harnaś
Posty: 1428
Rejestracja: śr 30 lip, 2008
Lokalizacja: Kraków/Wadowice
Kontakt:

ndz 25 mar, 2012

Pierwsze, co przychodzi mi do głowy to jak spotkałem starszego pana i nawiązała się między nami rozmowa. Dowiedziałem się, że ma syna lekarza który kiedy był młody, pracował na planie filmowym podczas kręcenia jakiegoś filmu wojennego i łapał muchy, aby następnie wyrwać im skrzydełko i kłaść na "trupy". Czego to się nie robi dla kinematografii. :roll:
Obrazek
Obrazek
MAĆKO
Awatar użytkownika
geb88
Posty: 1968
Rejestracja: pt 20 paź, 2006
Lokalizacja: Warszawa, Malbork

ndz 25 mar, 2012

haha dobre :D

U mnie znajdzie się cała masa ciekawych sytuacji. Ostatnia : dwóch Panów "żulików" stwierdziło, że "gdzie takie piękne kobiety mieszkają? bo wie Pani ja mam córkę modelkę w Niemczech, ale ona mówi że jak nie przestanę pić to pieniędzy nie zobaczę. A ja, wie pani, 25 lat w ciupie; chwasta wyrwałem. " Oczy w słup, nożyczki będące przy aparacie w rękę za plecami.. Ponoć ze szczytnych pobudek -pedofila, nie mnie to osądzać. Najczarniejsze ;p

Poza tym, od innego żulika (ścigając królową ze strzykawką z watą w środku) dowiedziałam się jaką niedobrą rzeczą jest "ćpanie". I cała masa ludzi gapiących się na "dziwoląga" :D Niektórzy podchodzą i pytają, co robię. Z jeszcze mniejszej ilości wywiązuje się gadka podobna do powyższej Harnasia, ale nie tak hardcorowa.. biedne muchi :P
Nie ma głupich pytań. Bywają tylko głupie odpowiedzi, więc pytaj śmiało :)
Newbie's Defender
O mnie |Blog o hodowli mrówek|Blog Temnothorax corticalis|Blog Leptothorax acervorum|Opowieść Camponotus herculeanus
ODPOWIEDZ