Allegro

Mrówki to nie wszystko! Na inne tematy też można pogadać ;)

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
geb88
Posty: 1968
Rejestracja: pt 20 paź, 2006
Lokalizacja: Warszawa, Malbork

pt 11 maja, 2012

hej

czy jest w stanie ktoś mi wytłumaczyć z Was, jak sprzedać coś na Allegro i co serwis sobie za to życzy?
Nie ma głupich pytań. Bywają tylko głupie odpowiedzi, więc pytaj śmiało :)
Newbie's Defender
O mnie |Blog o hodowli mrówek|Blog Temnothorax corticalis|Blog Leptothorax acervorum|Opowieść Camponotus herculeanus
karol223
Posty: 98
Rejestracja: sob 04 kwie, 2009
Lokalizacja: Siedlce / Ujrzanów

pt 11 maja, 2012

Wszystkie informacje masz podana na allegro, opłaty zależą od kategorii przedmiotu, jego ceny początkowej i innych szczegółów.
Awatar użytkownika
Revan
Posty: 305
Rejestracja: śr 02 maja, 2012
Lokalizacja: Zewnętrzne Rubieże

pt 11 maja, 2012

Po pierwsze, żeby coś sprzedać musisz mieć założone konto. Żeby potwierdzić rejestrację nie wystarczy kliknąć w link w e-mailu. Trzeba czekać na list z kodem aktywacyjnym. Jakieś kilka dni. Chyba, że zaprzestali tej praktyki w co wątpię. Cena naliczana jest za wystawienie aukcji i różne dodatkowe bajery, jak np. wyszczególnienie Twojej oferty na tle innych podobnych, więcej zdjęć itd, itp. Wszystko jest wyświetlane na bieżąco, jak "tworzysz ofertę". Jak coś sprzedasz pobierają prowizję od wartości sprzedanego przedmiotu. Np. sprzedasz przedmiot o wartości końcowej do 100zł, to naliczają sobie 6%. Tu jest o cenach http://allegro.pl/help_item.php?item=102
Najlepiej poprosić znajomego z kontem jeśli to jednorazowa sprzedaż. Oczywiście na początku masz 0 komentarzy, więc niektórzy będą Cię omijać.
To tak ogółem :wink:
Pozdrawiam
Pheidole megacephala
Atta sexdens
Pheidole pallidula
Awatar użytkownika
geb88
Posty: 1968
Rejestracja: pt 20 paź, 2006
Lokalizacja: Warszawa, Malbork

pt 11 maja, 2012

konto mam, ale jak na razie tylko kupuję. Bałam się właśnie, że zaznaczę coś nie tak i mi naliczy X kasy, nawet o tym nie będę wiedziała. No ale jak tak to wygląda, to super. Dzięki piękne ^^
Nie ma głupich pytań. Bywają tylko głupie odpowiedzi, więc pytaj śmiało :)
Newbie's Defender
O mnie |Blog o hodowli mrówek|Blog Temnothorax corticalis|Blog Leptothorax acervorum|Opowieść Camponotus herculeanus
ODPOWIEDZ