muzyka

Mrówki to nie wszystko! Na inne tematy też można pogadać ;)

Moderator: Moderatorzy

deZOO
Posty: 135
Rejestracja: pt 14 paź, 2005
Lokalizacja: Wrocław

sob 12 sie, 2006

Pomocy!!! mrówki mnie oblazły! i to moje własne rufibarbis. Kompletny brak kultury.Eh to bezstresowe wychowanie. Moja wina, za bardzo je rozpieszczałem, pozwoliłem wchodzić sobie na głowę i po biurku i masz ci los... a tak z innej beczki, czy zastanawialiście się kiedyś nad tym jaka muzyka kojarzy się wam z mrówkami? :D głupie? hmm może być jakiś inny przejaw kultury (cywilizacji) jak architektura, film itp Potraktujcie to jako intelektualną rozrywkę:P
Moje skojarzenia: jazz, ska, filmy Herzoga, pszczólka maja :wink: Tokio, blokowisko opanowane przez Monomorium.
Awatar użytkownika
Mrówkolew
Posty: 1132
Rejestracja: pt 10 lut, 2006
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

sob 12 sie, 2006

Ciekawy artystyczny temat :D

Mi z mrówkami kojarzą się drobni przemytnicy przez granicę tzw. ,,mrówki"
Głupia amerykańska komedia ,,Mrówki w gaciach" - oglądałem ją w jeden z moich ,,Amerykańskich wieczorów kulturalnych" (fast food+hamski amerykański film)
Zakłucenia w TV. Jak niema odbioru to się pokazują na białym ekranie takie czarne kropeczki - mi to się kojarzy z maszerującymi mrówkami.

A muzyka? To taka ze starych gramofonów gdzie słychać takie brzęczenie. Mi się to kojarzy to z odgłosami marszu mrówek.

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Albert
Posty: 1129
Rejestracja: sob 13 maja, 2006
Lokalizacja: Radom/Warszawa SGGW

sob 12 sie, 2006

Hehe, "Mrówki w gaciach" to produkcja niemiecka, a jak kazda niemiecka produkcja tego pokroju jest szczególnie obrzydliwa :x

Mnie z mrówkami kojazy sie kika teledysków Madonny. Moja królowa Formica fusca wygina sie podobnie :D
rzepa żepa ziepa ziepa
ODPOWIEDZ