Revan - czy my się nie spotkaliśmy już w sieci :) ?

Mrówki to nie wszystko! Na inne tematy też można pogadać ;)

Moderator: Moderatorzy

Lehu
Posty: 31
Rejestracja: śr 10 paź, 2012
Lokalizacja: Kraków

pt 15 lut, 2013

Nie mogę jeszcze pisać wiadomości prywatnych ( :mad: :placze: ), więc trudno, utworzę nowy wątek :) .

Revan, czy Tobie nie zdarzyło się grać w x-wars przez przypadek? Bo grał tam swego czasu ze mną Revan i miał awatar niepokojąco podobny do Twojego :D .
Awatar użytkownika
Revan
Posty: 305
Rejestracja: śr 02 maja, 2012
Lokalizacja: Zewnętrzne Rubieże

pt 15 lut, 2013

He, he. To nie ja ;) Nie znam tej gry.
Pheidole megacephala
Atta sexdens
Pheidole pallidula
Lehu
Posty: 31
Rejestracja: śr 10 paź, 2012
Lokalizacja: Kraków

pt 15 lut, 2013

A już miałem napisać, że sieć jest mała :D .

X-Wars to była taka gra przeglądarkowa, teraz jej już chyba nie ma.
Awatar użytkownika
geb88
Posty: 1968
Rejestracja: pt 20 paź, 2006
Lokalizacja: Warszawa, Malbork

pt 15 lut, 2013

to się wetnę- Revan to znana postać z KOTOR'a. Jest też książka o tym tytule (oczywiście uniwersum Star Wars). Możesz spotkać wiele osób o tym samym nicku ;)
Nie ma głupich pytań. Bywają tylko głupie odpowiedzi, więc pytaj śmiało :)
Newbie's Defender
O mnie |Blog o hodowli mrówek|Blog Temnothorax corticalis|Blog Leptothorax acervorum|Opowieść Camponotus herculeanus
Lehu
Posty: 31
Rejestracja: śr 10 paź, 2012
Lokalizacja: Kraków

pt 15 lut, 2013

No wiem, wiem, grałem swego czasu w KOTORa :p . Sam nick by mnie nie skłonił do zadania pytania, ale podobieństwo awatara jest ogromne i stąd pytanie :) .
Awatar użytkownika
Revan
Posty: 305
Rejestracja: śr 02 maja, 2012
Lokalizacja: Zewnętrzne Rubieże

sob 16 lut, 2013

Revan to znana postać z KOTOR'a. Jest też książka o tym tytule (oczywiście uniwersum Star Wars)
Wszystko się oczywiście zgadza. Sam też grałem w kotora laaata temu. Nick wziąłem taki, bo jak pisałem w "przedstawmy się" do hodowania mrówek wróciłem po długiej przerwie spowodowanej czynnikami z zewnątrz. Z tego co pamiętałem imię bohatera Revan było tłumaczone m.in. jako osoba, która powraca po długiej nieobecności, brać odwet itd., więc zależność się zgadzała ;) Druga sprawa, to to, że postać ta była genialnie nakreślonym antybohaterem świata SW. Dodam, że nie jestem fanem i moja wiedza na temat SW jest przeciętna, choć zwyżkuje w temacie Starej Republiki. W StarWarsowe MMO TOR nie gram.

Jak szukałem przez google ciekawe pozycje na awatar, to w sumie jest tylko kilka, więc prawdopodobieństwo, że ktoś zrobi podobny jest b. duże. :D
Pheidole megacephala
Atta sexdens
Pheidole pallidula
Lehu
Posty: 31
Rejestracja: śr 10 paź, 2012
Lokalizacja: Kraków

sob 16 lut, 2013

Revan pisze:Jak szukałem przez google ciekawe pozycje na awatar, to w sumie jest tylko kilka, więc prawdopodobieństwo, że ktoś zrobi podobny jest b. duże. :D
O tym w sumie nie pomyślałem... Ale dzięki temu, że nie pomyślałem mam kilka postów więcej i już mogę pisać wiadomości prywatne :pisarz: :D .
ODPOWIEDZ