Honor - głupota?

Mrówki to nie wszystko! Na inne tematy też można pogadać ;)

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Revan
Posty: 305
Rejestracja: śr 02 maja, 2012
Lokalizacja: Zewnętrzne Rubieże

sob 30 mar, 2013

geb88 pisze: ja np. wstawię opis z czystej radochy, na nagrodę i tak nie mam co liczyć, przy tych wszystkich cudeńkach :)
Przesadna skromność, geb88. Jak dla mnie Twoje formikarium z gniazdem z kawałka kory (najlepsze warunki zważywszy na gatunek) prezentuje się o wiele ciekawiej, niż kolejny kompakt gipsowy, czy korkowy, na wzór curtusowego, etc. Choćby nie wiem jak był dopracowany.
geb88 pisze:
red20 pisze: albo robimy z tego konkurencje na smierc i zycie z oszustwami
a nie?? :stun:
W tych kwestiach ---> patrz mój podpis :hahahaha:
Pheidole megacephala
Atta sexdens
Pheidole pallidula
Tarty
Posty: 62
Rejestracja: sob 02 mar, 2013

sob 30 mar, 2013

Czyli będziesz oszukiwać i nie masz honoru? To chciałeś napisać? Bo jeśli tak, to brawo za szczerość.. Jest to raczej godne pogardy niż pochwały
Awatar użytkownika
Revan
Posty: 305
Rejestracja: śr 02 maja, 2012
Lokalizacja: Zewnętrzne Rubieże

sob 30 mar, 2013

Tarty pisze:Czyli będziesz oszukiwać i nie masz honoru? To chciałeś napisać? Bo jeśli tak, to brawo za szczerość.. Jest to raczej godne pogardy niż pochwały
Jakbyś nie zauważył, moja wypowiedź była przedłużeniem celowego, zabawnego zdziwienia, które zaserwowała geb88. Brawo za sztywne podejście do tematu. Poza tym nie biorę udziału w konkursie pomimo, że składam formikarium. Swoją drogą, jak mówi to genialne powiedzenie trzymanie się zasad, gra zawsze fair, unoszenie się honorem, to głupota.
Pheidole megacephala
Atta sexdens
Pheidole pallidula
Tarty
Posty: 62
Rejestracja: sob 02 mar, 2013

sob 30 mar, 2013

Prymitywną zasadę przyjąłeś. Jeżeli sądzisz że zasady nie powinny istnieć, a honor oglądałeś tylko w filmach.. Twoja sprawa. Ja osobiście tego nie akceptuję. Mieszkamy w Polsce, nie Ugandzie, miej zasady i honor. I nie trzeba się nimi obnosić, by je mieć. A to przysłowie co napisałeś, to jakby doktryna recydywisty..
I pamiętaj. Mimo że pisałeś to dla zabawy i odpiszesz coś poniżającego, i tak Twoja zasada przegrywa.. A prowokując nią innych, pokazujesz jak bardzo lubisz konflikty. Boli to tych co całe życie jadą według zasad, bez względu na to z jaka ironią to napisałeś.
Nie próbuj szukać głupich i wytykać im głupoty..
Ostatnio zmieniony ndz 31 mar, 2013 przez Tarty, łącznie zmieniany 3 razy.
patry090
Posty: 614
Rejestracja: ndz 25 kwie, 2010
Lokalizacja: łodzkie

sob 30 mar, 2013

Wydzieliłem posty z tematu, do którego zupełnie nie pasowały.
Awatar użytkownika
Revan
Posty: 305
Rejestracja: śr 02 maja, 2012
Lokalizacja: Zewnętrzne Rubieże

ndz 31 mar, 2013

Tarty pisze:Prymitywną zasadę przyjąłeś. Jeżeli sądzisz że zasady nie powinny istnieć, a honor oglądałeś tylko w filmach.. Twoja sprawa. Ja osobiście tego nie akceptuję. Mieszkamy w Polsce, nie Ugandzie, miej zasady i honor. I nie trzeba się nimi obnosić, by je mieć. A to przysłowie co napisałeś, to jakby doktryna recydywisty..
I pamiętaj. Mimo że pisałeś to dla zabawy i odpiszesz coś poniżającego, i tak Twoja zasada przegrywa.. A prowokując nią innych, pokazujesz jak bardzo lubisz konflikty. Boli to tych co całe życie jadą według zasad, bez względu na to z jaka ironią to napisałeś.
Nie próbuj szukać głupich i wytykać im głupoty..
Ja nie twierdzę, że zasady nie powinny istnieć. Tyle, że dla mnie sztywne się ich trzymanie, to głupota i o tym mówi cytat. Nie ma znaczenia gdzie mieszkasz. Wszędzie jest to samo, a jeśli uważasz, że jest inaczej, to niestety, ale sam naoglądałeś się filmów. Chcesz mieć zasady, to sobie je miej. Ja ich nie mam. Nie narzucaj mi prowokacji, bo po prostu nie zrozumiałeś żartu, luźnej wypowiedzi i wypalasz nagle kazanie o honorze. :D Tak, moja zasada przegrywa, bo dobro zawsze zwycięży zło... Liczy się Bóg, Honor, Ojczyzna. Niestety jest to myślenie okrojone z perspektyw i możliwości. Równoznaczne z narzucaniem sobie ograniczeń. W ogóle powinni powiedzenia typu "cel uświęca środki' wymazać z polszczyzny, żeby młodzież była czysta duchem i sercem. Doktryna recydywisty? Raczej Lorda Sith, która wyniosła jej spadkobierców na wyżyny - to już tak dla śmiechu, bo naprawdę powaga Twoich wypowiedzi może przerażać. :lol: Nie mierz ludzi własną miarą.
Pheidole megacephala
Atta sexdens
Pheidole pallidula
Tarty
Posty: 62
Rejestracja: sob 02 mar, 2013

ndz 31 mar, 2013

To co chciałem napisać napisałem, ale dodam tylko jedno. Polskę od kraju trzeciego świata trochę rózni polityka i mentalność, w której to rodzą i wychowują się ludzie. Tam na porządku dziennym sprzedaje się własne córki.. Dla mnie to brak honoru, dla nich może trzymanie się zasad. Każdy ma swoje zdanie. Jednak napisałeś/ pokazałeś cos publicznie, uszanuj to że wyraziłem swoją opinię na ten temat :wink: Jak dla mnie, wygrałeś

.. ja piszę tu w imię zasad i honoru, a Ty chcesz bym tego nie robił. Zresztą już wcześniej spytałem, czy aby napewno tak sądzisz, jak masz napisane w podpisie. Trzeba było poprostu odpowiedzieć ze tak nie jest, a tak napisałem to co chciałem i tak wyszło. I wcale się tutaj nie unosze honorem, niby komu miałbym imponować? Nikt mnie stąd niezna
Awatar użytkownika
Revan
Posty: 305
Rejestracja: śr 02 maja, 2012
Lokalizacja: Zewnętrzne Rubieże

ndz 31 mar, 2013

Trzymam się tego, co mam w podpisie, ale to nie znaczy, że wyznaję zasady trzeciego świata, czy rozglądam się za możliwością oszustwa w każdym możliwym miejscu. Każdy widzi, jak cytat wygląda i sobie zinterpretuje po swojemu. Ty po prostu zrobiłeś z igieł widły. Ja jedynie zażartowałem z zaciętej rywalizacji, w której nawet udziału nie będę brał.
Pheidole megacephala
Atta sexdens
Pheidole pallidula
Tarty
Posty: 62
Rejestracja: sob 02 mar, 2013

ndz 31 mar, 2013

no, to chyba pójdzie do kosza. Każdy ma inne poglady i nie ma co się spierać.. dzisiaj 8) kwestia jakie kto ma w życiu priorytety
ODPOWIEDZ