Warsztaty myrmekologiczne na Stacji Hydrobiologicznej Instytutu Nenckiego w Mikołajkach, wrzesień 2015

Mrówki to nie wszystko! Na inne tematy też można pogadać ;)

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
MAck
Posty: 573
Rejestracja: śr 12 paź, 2005
Lokalizacja: Warszawa

wt 28 lip, 2015

Może ktoś byłby zainteresowany:

Kod: Zaznacz cały

W dniach 31.08 - 13.09. 2015 na Stacji Hydrobiologicznej Instytutu Biologii Doświadczalnej im. M. Nenckiego PAN w Mikołajkach odbędą się warsztaty myrmekologiczne (poświęcone biologii i etologii mrówek) realizowane w ramach projektu Fundacji na rzecz Nauki Polskiej "Niesamowity świat mrówek" (kierownik: Paweł J. Mazurkiewicz). Warsztaty są przeznaczone dla studentów i uczniów starszych klas liceum pragnących pogłębić wiedzę o owadach społecznych. Przewidywane są dwa tygodniowe turnusy (31.08 - 6.09.2015 oraz 7.09 - 13.09.2015). Uczestnicy mają zapewniony bezpłatny dojazd z Warszawy do Mikołajek i z powrotem oraz noclegi na Stacji, a także opiekę kadry naukowej, natomiast wyżywienie jest we własnym zakresie.
Osoby zainteresowane uczestnictwem w warsztatach prosimy o wysłanie listu motywacyjnego na adres warsztaty.myrmekologiczne@gmail.com. List powinien zawierać informację o kandydacie (wraz z informacją o tym, czy jest już pełnoletni), zwięzłe wyjaśnienie, dlaczego chciałby wziąć udział w warsztatach oraz informację o tym, czy mógłby uczestniczyć w zajęciach w ramach każdego z turnusów, czy tez preferuje któryś z podanych terminów. Więcej szczegółów w załączniku, a informacje o warsztatach będą też stale aktualizowane na stronie tego wydarzenia na Facebooku pod adresem https://www.facebook.com/events/1032128016812046/.
Termin przyjmowania zgłoszeń mija wraz z końcem tego miesiąca, ale zgłoszenia, które wpłyną w pierwszym tygodniu sierpnia też zostaną rozpatrzone, gdyż kryterium przyjęcia kandydata stanowi przede wszystkim przekonujący list motywacyjny, a nie termin wpłynięcia zgłoszenia.
Jakby ktoś się dostał to niech się pochwali i koniecznie jakąś relacje napisze z warsztatów ;)
Awatar użytkownika
srebrny
Posty: 1191
Rejestracja: śr 16 lip, 2014
Kontakt:

wt 28 lip, 2015

:cry: nie jestem studentem ;(
Awatar użytkownika
MAck
Posty: 573
Rejestracja: śr 12 paź, 2005
Lokalizacja: Warszawa

śr 29 lip, 2015

srebrny pisze::cry: nie jestem studentem ;(
Ja też nie ;) ale niech młodzi korzystają ;) ciekawe czy ktoś się z forum zgłosi - ktosiu koniecznie się pochwal :)
Awatar użytkownika
kamiklo
Posty: 1307
Rejestracja: wt 07 lip, 2009
Lokalizacja: Ropica Polska

śr 29 lip, 2015

Też już niestety nie jestem studentem :(.
Edit. Podrzucę linkiem na chat w drugim gnieździe :)
Zdobyć przyjaźń kota nie jest rzeczą łatwą. Nie lokuje on swych uczuć nierozważnie: może zostać waszym przyjacielem, jeśli jesteście tego godni, ale nigdy waszym niewolnikiem.
Awatar użytkownika
MAck
Posty: 573
Rejestracja: śr 12 paź, 2005
Lokalizacja: Warszawa

śr 29 lip, 2015

Lepiej daj linka do tego gniazda, gdzie ukazała się informacja ;)
ODPOWIEDZ