Mrówki w domu

Mrówki to nie wszystko! Na inne tematy też można pogadać ;)

Moderator: Moderatorzy

Zuko
Posty: 1
Rejestracja: sob 24 lut, 2018

sob 24 lut, 2018

Cześć ludzie, jestem nowy więc nie wiem czy to dobre miejsce, pewnie źle, aczkolwiek mam pytanie na które chyba znam odpowiedź, lecz może czegoś nie wiem.

Mam w łazience mrówki to chyba jakaś Myrmica są takie w miarę czerwone, ciemno czerwone Ale nie jasowite. Osowiałe jeszcze Ale już nie śpią. Jest pierwsza w nocy A ja siedziałem na kiblu i patrzyłem gdzie noszą cukier który im dałem. I wiem już ze królową jest gdzieś w szczelinie w fudze. Wiem że mogę je łatwo zabić chemią Ale nie chce ich mordować. Jest jakiś sposób żeby przeniosły się do formi ? One w tej szczelinie muszą mieć ciepło i wilgoć Ale nie mają żarcia, dać im miejsce z wilgocią i żarciem, to wezmą żarcie i tyle, jest jakiś sposób żeby je nakłonić do przeprowadzki ?
W tej płytce im chyba dobrze i nie mam tam dostępu, nie będę rył płytek dla gniazda mrówek. Są jeszcze ospałe. A więc jak ich nakłonić dobrowolnie do zminy zameldowania ? Nie piszcie jak mogę je wybić, z tym nie będę miał problemu jeśli nie będzie innego sposobu.

// Admin - usunąłem ofertę sprzedaży peugota ;)
Awatar użytkownika
srebrny
Posty: 1191
Rejestracja: śr 16 lip, 2014
Kontakt:

sob 24 lut, 2018

Raczej mrówki się nie przeniosą bez brutalnego zrywania płytek :(
ODPOWIEDZ