koniec współpracy z terrarystyka.pl ?

Mrówki to nie wszystko! Na inne tematy też można pogadać ;)

Moderator: Moderatorzy

jaszczurkowaty
Posty: 4
Rejestracja: czw 04 sie, 2005
Kontakt:

czw 04 sie, 2005

czy to koniec wspolpracy sklepu curtus z terrarystyka.pl i Pana Piotra z tym serwisem ?
PIOTR
Posty: 1113
Rejestracja: pn 04 kwie, 2005
Lokalizacja: Oleśnica

czw 04 sie, 2005

Witam :)
Nie tyle koniec, co raczej reorganizacja i niezbędna weryfikacja form kontaktu oraz zależności.
Jakby to powiedzieć... - od pewnego czasu współpraca nie układała się najlepiej, a bez zmian, nie ulegnie poprawie, tak więc muszą one nastąpić.
Czy okażą się dobrą drogą - przyszłość pokaże ;)
Ja w każdym razie nie mam zamiaru odcinać się od serwisu Terrarystyka.pl, jednak do czasu porawy stosunków, TUTAJ będę pracował - jest dział zwierząt pozostałych i zawsze odpowiem gdy ktoś będzie miał problem typowo terrarystyczny :)
Pozdrawiam :)
Piotr Frąszczak [url=http://curtus.pl]CURTUS[/url]
Jasiu
Posty: 7
Rejestracja: pn 04 kwie, 2005
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

ndz 04 wrz, 2005

jako reprezentat Terrarystyka.pl pragne powiedziec ze zadnych reorgenizacji nie bedzie. Tymbardziej zadnych weryfikacji w formach kontaktow tez nie mamy w planach.
Awatar użytkownika
Devil_
Posty: 263
Rejestracja: czw 28 kwie, 2005
Lokalizacja: Limerick
Kontakt:

ndz 04 wrz, 2005

Jasiu pisze:jako reprezentat Terrarystyka.pl pragne powiedziec ze zadnych reorgenizacji nie bedzie. Tymbardziej zadnych weryfikacji w formach kontaktow tez nie mamy w planach.
Czy to oficjalne stanowisko serwisu terrarystyka.pl czy tylko Twoje prywatne zdanie ? :)
Jasiu
Posty: 7
Rejestracja: pn 04 kwie, 2005
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

ndz 04 wrz, 2005

a jak myslisz?
Awatar użytkownika
Devil_
Posty: 263
Rejestracja: czw 28 kwie, 2005
Lokalizacja: Limerick
Kontakt:

ndz 04 wrz, 2005

Nie odpowiadaj pytaniem na pytanie...
Jasiu
Posty: 7
Rejestracja: pn 04 kwie, 2005
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

ndz 04 wrz, 2005

Tp to nie Ministerstwo Zdrowia czy ONZ zeby miec oficjalne stanowiska....
Awatar użytkownika
Devil_
Posty: 263
Rejestracja: czw 28 kwie, 2005
Lokalizacja: Limerick
Kontakt:

ndz 04 wrz, 2005

Ministerstwo Zdrowia i ONZ przynajmniej daja rade sie utrzymac.....
EOT
PIOTR
Posty: 1113
Rejestracja: pn 04 kwie, 2005
Lokalizacja: Oleśnica

ndz 04 wrz, 2005

Tomasz:)
Spokojnie - Jasiu prawdopodobnie ma na myśli brak reorganizacji, czy jakiejkolwiek poprawy sytuacji, w sprawach związanych z moją osobą :)
Spoxik - nie wciskam się tam, gdzie mnie nie chcą...
Co do innych kwestii - reorganizacja i restrukturyzacja T.pl, jest kwestią dni, tyle, że w zupełnie inny sposób, niż byłoby to po mojej myśli - żaden problem - trzymam kciuki tak / czy tak - powodzenia życzę - szczerze:)
Coś się kończy / coś się zaczyna - nie ma innej drogi do rozwoju - mam nadzieję, iż obie strony osiągną zamierzone cele (w takim wypadku i tak wyjdę z tego lepiej :D:D:D ) ;)
Pozdrawiam :)
Piotr Frąszczak [url=http://curtus.pl]CURTUS[/url]
Jasiu
Posty: 7
Rejestracja: pn 04 kwie, 2005
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

pn 05 wrz, 2005

no i mysle ze tu temat mozna skonczyc
KORSAKOW
Posty: 6
Rejestracja: czw 21 lip, 2005
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

śr 14 gru, 2005

nie żebym sie czepiał ;-D ale po pierwsze ani Ministerstwo Zdrowia ani ONZ nie dają sie rady utrzymać utrzymuje je kasa z zewnątrz ;-)

a co do TP, to nie widzę powodu dla którego nie miało by mieć ofoicjalnego stanowiska w jakiejś sprawie, dla mnie oficjalnym stanowiskiem jest zdanie Adminów. kropka
ODPOWIEDZ