Szkoło nasza ukofana...

Mrówki to nie wszystko! Na inne tematy też można pogadać ;)

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
geb88
Posty: 1968
Rejestracja: pt 20 paź, 2006
Lokalizacja: Warszawa, Malbork

pn 16 kwie, 2007

Nooo... co do szkoły.. optymistycznie!! :lol: :lol:
Naszczęście ja kończe za 2 tygodnie :P
Nie ma głupich pytań. Bywają tylko głupie odpowiedzi, więc pytaj śmiało :)
Newbie's Defender
O mnie |Blog o hodowli mrówek|Blog Temnothorax corticalis|Blog Leptothorax acervorum|Opowieść Camponotus herculeanus
Awatar użytkownika
Yelonek2
Posty: 96
Rejestracja: sob 31 mar, 2007
Lokalizacja: Pakość

pn 16 kwie, 2007

Przepraszam za nostalgiczny ton, ale to najlepsze lata Twojego życia. ;)
No może oprócz studiów. :lol:
Awatar użytkownika
Albert
Posty: 1129
Rejestracja: sob 13 maja, 2006
Lokalizacja: Radom/Warszawa SGGW

wt 17 kwie, 2007

Ja juz nie mam nic do roboty w tej szkole...

Naszczęście tez kończe za 2 tygodnie...
rzepa żepa ziepa ziepa
Awatar użytkownika
Mrówkolew
Posty: 1132
Rejestracja: pt 10 lut, 2006
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

wt 17 kwie, 2007

Ja od momentu kiedy dostałem pierwszą pałę (czy tam zachmurzone słoneczko) w pierwszej klasie podstawówki, zastanawiam się, siedząc w szkolnej ławce ,,co ja tu k... robię?!". Mi szkoła tylko przeszkadza zamiast pomagać... Tak, wiem, bez tego do niczego w życiu nie dojdę i takie tam :P
Szkoła to miejsce, w którym tracimy własną osobowość, przestajemy twórczo myśleć, stajemy się robotami, dostajemy chu*owe przekonania, z którymi później ciągniemy do 75 roku życia, z emeryturą 800 zł/miesiąc... Dobrze, że chociaż ominą mnie mundurki, bo gdyby nie, to chyba bym rzucił ją w pizdu!
Dominik
Posty: 376
Rejestracja: pt 26 sie, 2005
Lokalizacja: Gdynia

wt 17 kwie, 2007

No Mrówkolew, będą z Ciebie ludzie :D:D:D
Ślicznie to napisałeś :D

Ps.
Pamiętam recenzję jednego z moich pierwszych wypracowań z polskiego.
Składnia poprawna, język zindywidualizowany, ciekawa analiza tematu itd. itp.
po czym ocena: ndst :D

A że już tak we wspomnienia się wdałem, to moją pracę maturalną zakończyłem cytatem z Ferdydurki:
Koniec i bomba, a kto czytał ten trąba :twisted:
Messor sp., C. ligniperda, F. sanguinea, F. fusca, L. flavus, L. niger, Myrmica sp., T. caespitum, łączona: M. rubra + L. niger.
Awatar użytkownika
Albert
Posty: 1129
Rejestracja: sob 13 maja, 2006
Lokalizacja: Radom/Warszawa SGGW

wt 17 kwie, 2007

Ja nawet nie wiem czemu Romus nie zakazał Ferdydurke w szkole, przecie tom ino sie gwałcom, bluzgujom, zabijajom, a jak gwałcom to i niezawsze zgodnie z zarządem pierwszego MENa IV RP bo tam przecie Mietus gwałci kolege przez ucho!

PS: Jutro mam w szkole giertychowską trójke:P Kuratorzy i policja :x
Już ja im powiem jacy oni tam na tej wiejskiej są po*ebani! :twisted:

BTW jedno z pytań na ktore mam sie przygotować: Jakie korzyści mógłbyś odnieść z poinformowania ciała pedagogocznego o nieodpowiednim zachowywaniu się innych uczniów?

Przecie to na kilometr śmierdzi donoszeniem i ogólna eSBekizacją szkoły!
Ostatnio zmieniony wt 17 kwie, 2007 przez Albert, łącznie zmieniany 1 raz.
rzepa żepa ziepa ziepa
Awatar użytkownika
geb88
Posty: 1968
Rejestracja: pt 20 paź, 2006
Lokalizacja: Warszawa, Malbork

wt 17 kwie, 2007

Pupa,pupa,pupa.. łydka i takie tam! won z Gier******!! Jak nie zdam matmy rozszerzonej to go zastrzelę !! :P:P:P (to ironia taka.. za wysokie nogi jak na moje nogi :P)
Nie ma głupich pytań. Bywają tylko głupie odpowiedzi, więc pytaj śmiało :)
Newbie's Defender
O mnie |Blog o hodowli mrówek|Blog Temnothorax corticalis|Blog Leptothorax acervorum|Opowieść Camponotus herculeanus
Awatar użytkownika
gn
Posty: 872
Rejestracja: sob 06 maja, 2006
Lokalizacja: Dobrogoszcz
Kontakt:

wt 17 kwie, 2007

A ja chodziłem w mundurku i miałem szkolny fartuszek. Fajnie było! :-)
http://formicopedia.org
PIOTR
Posty: 1113
Rejestracja: pn 04 kwie, 2005
Lokalizacja: Oleśnica

wt 17 kwie, 2007

W mundurku nie chodziłem, ale fartuszek i tarcza szkoły były obowiązkowe :D I wiecie cio ??;> - ja tam szkołę miło wspominam :P
Pozdrawiam :)
Piotr Frąszczak [url=http://curtus.pl]CURTUS[/url]
Awatar użytkownika
Yelonek2
Posty: 96
Rejestracja: sob 31 mar, 2007
Lokalizacja: Pakość

śr 18 kwie, 2007

geb88 pisze:Pupa,pupa,pupa.. łydka i takie tam! won z Gier******!! Jak nie zdam matmy rozszerzonej to go zastrzelę !! :P:P:P (to ironia taka.. za wysokie nogi jak na moje nogi :P)
Progi - nogi. :roll:
Albert pisze:BTW jedno z pytań na ktore mam sie przygotować: Jakie korzyści mógłbyś odnieść z poinformowania ciała pedagogocznego o nieodpowiednim zachowywaniu się innych uczniów?
Wtf ? Mógłbyś to trochę bardziej opisać ?
Awatar użytkownika
Albert
Posty: 1129
Rejestracja: sob 13 maja, 2006
Lokalizacja: Radom/Warszawa SGGW

śr 18 kwie, 2007

Tzn? Chyba każdy wie że chodzi tu o donosy?
rzepa żepa ziepa ziepa
Awatar użytkownika
Yelonek2
Posty: 96
Rejestracja: sob 31 mar, 2007
Lokalizacja: Pakość

śr 18 kwie, 2007

Może źle to zrozumiałeś. To by było zbyt oczywiste - tak jednoznacznie o to pytać. Możesz mi powiedzieć co to były za pytania do przygotowania się na nie? Dostaliście jakąś listę ? Od kogo ? W jaki sposób mieliście się przygotować?
Awatar użytkownika
stoprocent
Posty: 55
Rejestracja: sob 24 lut, 2007

czw 19 kwie, 2007

Ja szkołę również dosyć lubię. Udało mi się zając wysoką lokatę na Olimpiadzie z historii , teraz co prawda w LO 3.5 tylko, ale profil też nie za łatwy Biol/Chem/Mat/Fiz.

ps.
U mnie w szkole są mundurki. Jakoś mi nie przeszkadzają.

Odnośnie samego systemu nauczania to tu jest więcej do zmiany niż do naprawy. trzeba przede wszystkim zacząć regulować liczbę humanistów, bo tworzymy rzesze ludzi nie potrzebnych. Kurde nie rozpisuje się bo temat rzeka.

Fajną anegdotę może opowiem. Giertych u mojej mamie w szkole testował monitoring, wbrew opini jej "oszczędził" na kamerach i kupił najtańsze. Pewnego dnia w biały dzień, ktoś bez kaptura podszedł sobie do kamery od frontu, wykręcił ją i poszedł. Okazało się ,że jest za mało ostra by stwierdzić kto to. :lol:
Moje pająki: http://www.arachnea.delfnet.com/forum/viewtopic.php?t=6611&highlight=
Awatar użytkownika
geb88
Posty: 1968
Rejestracja: pt 20 paź, 2006
Lokalizacja: Warszawa, Malbork

czw 19 kwie, 2007

Yelonek2 pisze:
geb88 pisze:to ironia taka.. za wysokie nogi jak na moje nogi :P
Progi - nogi. :roll:
Tak miało być.. moje nogi w porównani z Gi******* są niiiskieee. ;) (nie to żebym miała lęk wysokości:P)
Nie ma głupich pytań. Bywają tylko głupie odpowiedzi, więc pytaj śmiało :)
Newbie's Defender
O mnie |Blog o hodowli mrówek|Blog Temnothorax corticalis|Blog Leptothorax acervorum|Opowieść Camponotus herculeanus
Awatar użytkownika
Albert
Posty: 1129
Rejestracja: sob 13 maja, 2006
Lokalizacja: Radom/Warszawa SGGW

czw 19 kwie, 2007

Yelonku drugi, dostałem liste, ewentualnie list, a na nim oprócz opisowego wyglądu "przesłuchania" takze kilka pytań na które mam sie wypowiedzieć konsultyjąc się ówcześnie z klasmates'ami. Pozostałe pytania, które zadała mi dopiero Wielmożna Komisja Do Spraw Ilości Uczennic W Ciąży były z serii "Herr Giertych mówi tak a co ty na to?"

Ogólnie to jak im odpowiadałem to zbierali potem szczęki z podłogi ale nie wiem czy dlatego że wyprowadziłem ich w pole, odpowiadając szyfrem i pytaniem na pytanie, czy też ze byłem tak błyskotliwy, ze gdy jejmościowa kuratorka sięgneła po papierosa, w odpowiedniej chwili podałem pani kurator zapalniczke :roll: *

Ja tam lubie mundurki :D Daja mi +6 do obrony przed czarna magią i +12 do szczęścia w poszukiwaniu królowych 8)

* nie pale ale uważam, że tak wielkie osiągnięcie technologiczne w dziejach ludzkości powinno byc udostępnione każdemu :wink:
rzepa żepa ziepa ziepa
ODPOWIEDZ