Umierające robotnice.

Miejsce dla początkujących. Masz podstawowe pytania? - śmiało je zadawaj, każdy kiedyś zaczynał :)

Moderatorzy: slodkie_ciacho, Moderatorzy, mod

Natan koz
Posty: 18
Rejestracja: wt 03 mar, 2020

wt 17 mar, 2020

Dzień dobry ostatnio złapałem dwie królowe nieznanego gatunku z gniazda gdzie żyły razem z dziczy razem z jedną królowa która zostawiłem w gnieździe ale robotnice u jednej z nich padają robotnice, są 3 scenariusze albo opaćkały się miodem albo choroba albo tak dziwnie śpią czy to dlatego bo jedna z królowych nie ma odnurza a może to jak je łapałem to te robotnice jakoś się uszkodziły ja jósz nic niewiem :cry: :cry: :cry: :cry: :placze: :( ojaglupek: :placze:
Awatar użytkownika
srebrny
Posty: 1191
Rejestracja: śr 16 lip, 2014
Kontakt:

ndz 22 mar, 2020

Natan koz pisze: wt 17 mar, 2020 Dzień dobry ostatnio złapałem dwie królowe nieznanego gatunku z gniazda gdzie żyły razem z dziczy razem z jedną królowa która zostawiłem w gnieździe ale robotnice u jednej z nich padają robotnice, są 3 scenariusze albo opaćkały się miodem albo choroba albo tak dziwnie śpią czy to dlatego bo jedna z królowych nie ma odnurza a może to jak je łapałem to te robotnice jakoś się uszkodziły ja jósz nic niewiem :cry: :cry: :cry: :cry: :placze: :( ojaglupek: :placze:
Popraw ortografię i pokaż zdjęcia królowej
ODPOWIEDZ