Lista Mrówczych Sklepów

Miejsce dla początkujących. Masz podstawowe pytania? - śmiało je zadawaj, każdy kiedyś zaczynał :)

Moderatorzy: slodkie_ciacho, Moderatorzy, mod

KotLuminos
Posty: 201
Rejestracja: sob 16 lut, 2019

wt 28 lip, 2020

==============================================================================================================================================
Witam :D Kiedyś dawno dawno daaaaaaaaawno temu napisałem czy byłaby opcja zrobić ranking mrówczych sklepów.Niestety nie zauważyłem jej więc postanowiłem zam ją zacząć zrobić
To nie będzie Ranking a raczej lista sklepów z Mrówkami oraz ich opisami(czym się cechują czyli co robi najlepiej i czy wo gule warto u nich kupować)a co za tym idzie-będzie to lista interaktywna wymagająca opinii użytkowników(które moąna pisać pod tym postem :D)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Motywacją do napisania tego posta była sytuacja na grupie gidze ktoś napisał że nielubi AntCenter bo tak i to mnie dało w zakłopotanie bo słyszałem ze niby fajny ale dostaje informacje że niby nie i pomyślałem sobie że:"Hej przecież też ktoś może mieć taką zagwozdkę"
*-Sensustrikte moja opinia
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Lista oraz ich opisy:
1.Ands3D-Jest BARZO dużo możliwości i formikariów różnych wariantów(najwięcej wariantów są w gniazdach 3D). Po za tym MEGA zatyczki które można wyciągnąć z zewnątrz i wiele innych rzeczy tak dużo że narazie nie che mi się ich pisać*
2.AntCenter- Robi estetyczne oraz szczelne areny,gniada ziemne lecz z własnego doświadczenia wiem że formikaria z areną niosą super jakości(np: Green Hause)(niedomknięta arena możliwa mrówką ucieczkę oraz(przynajmniej moje) wygięły zewnętrze krańce areny lecz szczelność pozostaje cały czas taka sama,zamawiając tylko arenę dostajemy GRATIS materiały do jej wystroju*
3.AntKeeper- Choć jest mały wybór mrówek,aren,gniazd ziemnych,formikariów(choć duży wybór formikariów 3D) to ma duży wybór dekoracji oraz co jest rzadkości -dostęp do metalowej siatki dla mrówek(czyli z baaaaardzo małymi oczkami) w dobrej cenie :D
4.Mrówkoylad- Brak Opini
5.Anthill-Brak Opini
6.Kraina Mrówek-Ma mały wybór aren ale duży wybór formikariów,mrówek w bardzo dobrych cenach.Oraz mają świetny dowóz mrówek :D(są dobrze pakowane)
7.Antontop-Ma duży wybór mrówek w porównaniu z formikariami :D
Ostatnio zmieniony ndz 23 sie, 2020 przez KotLuminos, łącznie zmieniany 4 razy.
Sadwik
Posty: 164
Rejestracja: czw 25 lip, 2019
Lokalizacja: Śląsk

ndz 09 sie, 2020

Nie napisałeś jeszcze o sklepie anthill i kraina mrówek
Moje najciekawsze mrówki:
Camponotus ligniperda
Formica sanguinea
Lasius fuliginosus
Formica foreli
Tetramorium bicarinatum
KotLuminos
Posty: 201
Rejestracja: sob 16 lut, 2019

pn 10 sie, 2020

Dziękuje Bardzo Za odpowiedź :D
Gonwienko
Posty: 219
Rejestracja: pt 15 maja, 2020

pn 10 sie, 2020

Kraina mrówek-dobre ceny, mały wybór aren, nawet duży wybór gniazd, duży wybór mrówek, według opinii mają bardzo dobry dowóz
Nie ma rzeczy niemożliwych, są one tylko bardzo trudne. :sun:
Kolonie:
Lasius Niger
Leptothorax acervocum
Tetramorium Caespitum


Byłe Kolonie:
Lasius Flavus
Gonwienko
Posty: 219
Rejestracja: pt 15 maja, 2020

śr 12 sie, 2020

AntKeeper - dobra cena, mały wybór mrówek, formikariów, aren i gniazd, ale duży do gniazd 3D, duży wybór dekoracji, dostęp do siatki metalowej w bardzo przystępnej cenie
Nie ma rzeczy niemożliwych, są one tylko bardzo trudne. :sun:
Kolonie:
Lasius Niger
Leptothorax acervocum
Tetramorium Caespitum


Byłe Kolonie:
Lasius Flavus
Sadwik
Posty: 164
Rejestracja: czw 25 lip, 2019
Lokalizacja: Śląsk

śr 19 sie, 2020

Jeszcze ostatnio znalazłem antontop jest do spory wybór mrówek w większości egzotyków ma kilka rzadkich gatunków.
Moje najciekawsze mrówki:
Camponotus ligniperda
Formica sanguinea
Lasius fuliginosus
Formica foreli
Tetramorium bicarinatum
ODPOWIEDZ