Strona 1 z 1

sylikon???

: pt 26 paź, 2007
autor: Billo
Podstawowe pytanie ?
Czy sylikon przy ''drzewku'' musi być akwariowy tylko prosze o szybką odp

Re: sylikon???

: pt 26 paź, 2007
autor: ogon__
Nie, może być dowolny. Tylko pamiętaj aby mrówki wpuszczać dopiero, kiedy już całkiem wyschnie (najlepiej po jednym czy dwóch dniach).

Re: sylikon???

: pt 26 paź, 2007
autor: Billo
dzięki lece szkło ciąć i do roboty

Re: sylikon???

: pt 26 paź, 2007
autor: Billo
no w dup*...
mój najleprzy nóż do szkła sie rozjeba*
zadzwoniłem do wója szklarza i powiedział ze moje wymiary to dlaniego pryszcz tylko niewiem kiedy tam pojade do niego byłem w środe czwartek a dzisiaj niebyłem niestety i niemam zabardzo dobrych widoków na to

Re: sylikon???

: pt 26 paź, 2007
autor: ogon__
Hehe, i tak dobrze, że tylko nóż, a nie palce :lol: Samodzielne cięcie szkła to zdecydowanie zbyt pracochłonne, kiedy za parę złotych może to zrobić szklarz. A co dopiero, gdy jest wujem i można coś wyprosić za darmo :)

Re: sylikon???

: pt 26 paź, 2007
autor: Billo
kilka razy już ciołem ale potrafie to robić nozem tylko od tego wójka ale mi sie rozsypał i tera nieumiem ... :cry:
a wója to niemusze nawet prosić i tak mi da dał mi juz 3 akwaria to 2małe szybki mu różnicy niezrobią a miałem go poprosić o akwarium ale on ma fore tylko na 150l noto bym se tam całe mrowiski musiał schować a pozatym niemiał bym tego gdzie postawić